Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon használat HELP?

Tampon használat HELP?

Figyelt kérdés
Amikor kisebb voltam sem tudtam haszálni de azt hittem ha elvesztem a szüzességem onnantól kezdve simán működik majd. Mégis bármikor próbálkozom vagy nem megy fel, vagy szúr utána. Pedig nem idegeskedem vagy ilyesmi, mégse.:S Valakinek tanácsa, 5lete? Köszi szépen előre is!
2011. jún. 4. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szúr akkor nincs eléggé fenn. Először a minivel próbálkozz
2011. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
még nem szült nőknek a hüvelyfaluk sokkal barázdáltabb ez is okozhatja és akár a legkisebb is kényelmetlen lehet.próbáld ki inkább a betétet.
2011. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Bírom az ilyet, már a tampon miatt is elveszőtetti a szüzességét, nem becsülnek semmit már ezek a mai lányok, 13évesen már dugatják magukat..
2011. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

bocs 17 vagyok, és ha nem tudsz a segítségemre lenni, akkor nyomj egy "vissza" gombot, mint sem leállni kötözködni.

köszönöm az 1. és 2. válaszolónak.

2011. jún. 5. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!