Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lógó, zsíros bőr a felkaron,...

Lógó, zsíros bőr a felkaron, mit tehetnék? Kövér vagyok HELP!

Figyelt kérdés

Duci vagyok nagyon.18 éves,kb 110 kg.

Most majd fogyózni fogok,de nem tom,h mi lesz ezek után,ha megnyúlik a bőrőm.

A karomon már így is tökre lóg a zsírosság miatt,és tudom,ha fogyni fogok,akkor ami lóg,még az is lógni fog...!!! :S

Nagyon kétsége vagyok esve.

Mit tehetnék a lógó felkarommal?

A többi testrészem jelenleg nem nagyon izgat,csak a karom,mivel így nem vehetek fel 1 topot sem,semmi olyat amiből kint van a felkarom.

Nagyon szomorú vagyok... :S :S :S


2011. jún. 4. 21:10
 1/7 anonim válasza:
akkor nem nyúlik meg úgy a bőr, ha egyszerre kevesebbet fogysz (egy sorstárs) eként milyen magas vagy?
2011. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
edz! más kiút nincs
2011. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem gyorsan fogysz le, hanem fokozatosan, akkor nem fog olyan mértékben(vagy nagyon kicsit) meggyúlni a bőröd.

És nyugi, megannyi és annyi fiatalt látni megereszkedett bőrrel, nem téged fognak kipécézni. :)

2011. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

170-175 cm vok kb.

Amúgy most gyorsan kell lefogynom...de nagyon gyorsan..szal naponta 1x v 2x kajálok csak... :O

2011. jún. 4. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha éhezteted magad, nem fogsz fogyni, ez tény (nincs időm leírni, nézz utána)

Ha nem akarod h lógjon, mindenképp eddz, lehet kapni pl kis súlyzókat (karra).

Fogyni pedig egy jól felállított étrenddel leeht, amivel nem éhezel, minden tápanyagot és vitamint beviszel ami kell. Éhezéssel lehet hogy gyorsabban fogsz, de a dupláját hízod vissza. Egyébként éhezésnél nem a zsír fog csökkenni, hanem az izomtömeg.

2011. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért akarsz gyorsan fogyni? vegyél egy ötös bömöst és szexi leszel ;)
2011. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sportolj sokat és étkezz egészségesen. Ez segíteni fog, hogy a bőröd ne ereszkedjen meg annyira.

A gyors fogyást gondold át mégegyszer, az nem tesz jót. Miért akarsz gyorsan fogyni?

Amúgy ilyen súly mellett lehet érdemes lenne egy orvosi kivizsgálásra is elmenned.

2011. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!