Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lógó, zsíros bőr a felkaron,...

Lógó, zsíros bőr a felkaron, mit tehetnék? Kövér vagyok HELP!

Figyelt kérdés

Duci vagyok nagyon.18 éves,kb 110 kg.

Most majd fogyózni fogok,de nem tom,h mi lesz ezek után,ha megnyúlik a bőrőm.

A karomon már így is tökre lóg a zsírosság miatt,és tudom,ha fogyni fogok,akkor ami lóg,még az is lógni fog...!!! :S

Nagyon kétsége vagyok esve.

Mit tehetnék a lógó felkarommal?

A többi testrészem jelenleg nem nagyon izgat,csak a karom,mivel így nem vehetek fel 1 topot sem,semmi olyat amiből kint van a felkarom.

Nagyon szomorú vagyok... :S :S :S


2011. jún. 4. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalos vagy még és rugalmas a bőröd. Ha szép lassan fokozatosan fogysz a bőröd is Veled együtt fog visszahúzódni. Ha maga a bőröd van megereszkedve azt tornával nem lehet korrigálni. De mivel fiatal vagy még, mint mondtam lehet, hogy az is enyhülni fog. Csak ne fogyj hirtelen sokat, mert annál jobban fog lógni.
2011. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*fiatal
2011. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Úgy fogyóózok,h napi 1x evés...most muszáj így...sürget az idő! :(
2011. jún. 4. 20:42
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
az nem ér semmit, de gondolom akárki mondhatja, nem hiszed el... koplalással csak magadat szopatod..
2011. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom...de most ezt kell tennem!!! :(
2011. jún. 4. 20:55
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ez egyáltalán nem jó módszer...fontos a napi min. 4 étkezés, ami sok gyümölcsből, zöldségből álljon, kerüld a kenyeret, tésztát, krumplit...
2011. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De tényleg nagyon LÓÓÓG már így is a bőröm,hiszen zsíííros... :(
2011. jún. 4. 21:23
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
De még jobban fog lógni, ha megvonod magadtól az ételt. Most nem akarlak megbántani, de ahhoz is sok energiára van szüksége az szervezetednek, hogy elcipelje a súlyodat. Hova sürget az idő? Simán visszamegy a bőröd, ha ésszel csinálod. Ha nem akkor max a plasztikai sebész segíthet. Ha koplalsz izomból fogysz nem zsírból. Az izom elmegy a bőröd alól, a zsír megmarad, ha meg feladod a koplalást és elkezdesz normálisan enni akkor visszajön a duplája és még jobban fog lógni.
2011. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Akkor mit tegyek?

Rövid időn belül kell lefogynom...van rá 2,5 hónapom...sürget az idő! -.-"

2011. jún. 4. 21:33
 10/15 anonim ***** válasza:
miért sürget?
2011. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!