Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lógó, zsíros bőr a felkaron,...

Lógó, zsíros bőr a felkaron, mit tehetnék? Kövér vagyok

Figyelt kérdés

HELP!!!

Duci vagyok nagyon.18 éves,kb 110 kg.

Most majd fogyózni fogok,de nem tom,h mi lesz ezek után,ha megnyúlik a bőrőm.

A karomon már így is tökre lóg a zsírosság miatt,és tudom,ha fogyni fogok,akkor ami lóg,még az is lógni fog...!!! :S

Nagyon kétsége vagyok esve.

Mit tehetnék a lógó felkarommal?

A többi testrészem jelenleg nem nagyon izgat,csak a karom,mivel így nem vehetek fel 1 topot sem,semmi olyat amiből kint van a felkarom.

Nagyon szomorú vagyok... :S :S :S


2011. jan. 8. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
sport és diéta!
2011. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

milyen sport jó karra?

van evezőpadom...az jó?

2011. jan. 8. 21:35
 3/7 anonim válasza:
100%

Szia szerintem próbáld ki a callanetics tornát.

Szerintem a következő callenetics gyakorlatok karcsúsítják a felkart.

Ülj le törökülésbe, és nyújtsd meg a hátadat. A karokat vállszélességben nyújtsd előre, úgy, hogy a karok és a váll 90 fokos szöget zárjon be. Majd hajlítsd be a karodat úgy, hogy a könyöknél is 90 fokot zárjon be. Az ujjak lazák közben. Majd kezd el az alkarodat befelé, magad felé csavarni. Mintha a kisujjaddal el akarnád érni a hüvelykujjadat. Csak arra vigyázz, hogy az ujjak lazák legyenek, és ne csuklóból, hanem alkarból csavard. Majd pici apró mozdulatokkal told fel a kezed.

A másik gyakorlat: a kiinduló póz ugyanez, csak a kezedet nem felfelé tologatod, hanem a könyöködet húzod egymás felé. Csak apró mozdulatokkal.



És még egy: szintén törökülés, hát egyenes. Picit dőlj előre, de a hát egyenes. A karodat nyújtsd hátra kb. derékmagasságban. Miközben a hátadat nyújtod (a fej előre lóg), a kezedet tologasd felfelé. Majd a lapockából húzva egymás felé is.

Nehezítheted a feladatokat úgy is , hogy súlyzót fogsz mindkét kezedbe.

Remélem tudtam segíteni.

2011. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Fokozatosan kezdj el diétázni. Ha hirtelen szabadulsz meg ekkora feleslegtől, tényleg lógni fog a bőröd.


2. Megfelelő, minőségi táplálkozással akarj lefogyni. Sok fehérje (sovány húsok, cukormentes tejtermékek, tojásfehérje stb.), napi 5-6szori étkezés, fehér lisztes, cukros termékek, gyorskaják kerülése.


3. Sport. Hetente legalább 5 alkalom, 1 pihenőnapot mindenképpen tarts. Ekkora felesleggel nem tudsz és nem is szabad nagyon megterhelő gyakorlatokat végezni. Norbi Duci tréning, pilates, callanetics. Ilyen Dvd-ket be tudsz szerezni. Váltogasd a gyakorlatokat.

Ha már kis felesleg lement, elkezdhetsz kis súlyzókkal (0,5-1 kg) nagy ismétlésszámban kargyakorlatokat csinálni. Bármilyen fitness dvd-n találsz ilyen blokkot (Rubint Réka add önmagad 2-3, 2009-es dvd, Béres Alexandra új kihívás, 200% stb.)


4. Használj feszesítő krémeket. A boltokban rengeteg van, bármilyen megteszi.

Heti egyszer-kétszer felkenhetsz feszesítő pakolásokat is (pl. a lady stella professional márkának van ilyene nagy tégelyben, kb. 1000Ft és sokáig elég). Bekened a karodat és folpackkal körbtekered, kb. 20 percig rajtahagyod, majd lemosod.

2011. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kend a bőröd folyamatosan feszesítőkrémmel az edzések alatt és utánna is.Segítsd a bőröd masszírozással így könyebben reagál.
2011. jan. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szike!!!
2011. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen... :D

Megfogadom a tanácsokat...majd írok,h mi lett az eredmény. :D

2011. jan. 9. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!