Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet egy női nemi...

Mitől lehet egy női nemi szervnek ennyire elviselhetetlen szaga?

Figyelt kérdés
Elnézést, ez nem lesz túl gusztusos, de komolyan zavaró a probléma. Tehát: nemrég megismerkedtem egy fiatal lánnyal, első látásra megszerettem, és össze is jöttünk. Tetszik, szép az arca, jó az alakja, értelmes, tudunk dumálni, jól kijövünk. De valahányszor lekerül róla a bugyi, valami rettenetes szag csap meg. Kb. olyan a puncija szaga, vagyis inkább egész pontosan olyan, mint amikor hajléktalanok televizelnek egy telefonfülkét. Nem normális punciszag, inkább poshadt vizeletszag. Fürdés után is! És még szűz, vagyis az volt előttem. Nem vagyok képes a dolgot szóvá tenni, mert nem akarom ilyennel megbántani, még friss a dolog, de ez a kapcsolatunkba fog kerülni, mert ezt a szagot nem vagyok képes elviselni. Mi okozhatja? Egyszerűen az az egyéni sajátossága? vagy valami más? És főleg: mit tegyek??
2009. márc. 19. 03:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy valakinek fürdés után, miután rendesen megmosakodott ilyen legyen a szaga. Nekem is volt "szerencsém" egy ilyen szagos nőhöz pár évvel ezelőtt, de neki fürdés után friss illata volt. A poshadt vizeletszag pedig egyértelműen a nem mosdás jele, mert a vizeletben található vegyületeknek kell kis idő amíg ammóniává alakulnak át.
2009. márc. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban rendszeresen mosakszik és ez van, menjen el nőgyógyászhoz nincs e valami fertőzése, ami kiválthatja a szagokat!
2009. márc. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ez tenyleg nem normalis, vagy nem tisztalkodik rendesen vagy van valamilyen fertozese. Megertem, hogy nem akarod szova tenni, de ez belekerulhet a kapcsolatotokba, ha akarod hogy mukodjon, akkor muszaj megmondanod neki es elmenni vele a dokihoz.
2009. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha fürdés után is érzed a szagot, az azt jelenti, hogy hiába mossa le a szagot okozó baktériumokat, a szag már beleivódott a bőrébe. Ez sajnos a higiénia hiányára utal. Természetesen egy gombás vagy bakteriális fertőzés ronthat a dolgon.

A folyamatos, napi legalább 2 mosakodás, esetleg bébi popsitörtő használata WC után egy idő múlva segít a dolgon.

Érdemes lenne orvoshoz is elmenni, hogy a fertőzést (már a te érdekedben is) kizárjátok.

2009. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bakteriális fertőzésnek van jellegzetes, kellemetlen szaga, ami szinte már fürdés után is újra érezhető. Antibiotikummal kezelhető.
2009. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer hallottam hogy egy lánynak felcsúszott egy tampot és leszakadt a zsinórja és nem tudta kihúzni valahogy ez elfelejtődött vagy nem tudom mert nem is tudta kiszedni, mind1 a lényeg az h bent maradt, és abból nem tudta kimosni a nedveket meg a menstruációját se, és az benne rohadt a tamponban a tampon meg bent volt és irtózatosan büdös volt. Bocs a nem pont kulturált megfogalmazásért, de nem volt már kedvem se és energiám se jobban megfogalmazni.
2010. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!