Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fibroadenoma! Tapasztalatok...

Fibroadenoma! Tapasztalatok ezzel a jóindulatú daganattal kapcsolatban? Érdemes e megműttetni? Milyen a műtét, és utánna a heg nagyon durva? Sima sebész végzi az operációt, vagy valami szakdoki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 10:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Tudnátok írni nekem erről a csomóról? Milyen tapintású? Mozgatható? Csak mert nekem is van több éve egy csomó a mellemben és még csak most fogok vele elmenni orvoshoz. 21/L
2012. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Utolsónak.Mozgatható,igen.És egyben kitapintható ha nagyobb,nekem 3-5mm-es,és azt mondta a doki,hogy nem létezik,hogy kitapintsam.Lehet már el is tűnt nekem is.Nézd meg a másik melledet is,hogy mennyire különbözik.Lehet nincs is semmi,de hogy megnyugodj nézesd meg inkább.
2012. febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Mekkora?

Ha pici nem kell hozzányúlni

2014. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nektek a mammográfia mutatott valmait?
2014. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

jav. valamit

Vagy az uh ?

2014. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha nem növekszik nem kell vele csinálni semmit
2014. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Sziasztok, én 19 éves vagyok, és jelenleg mindkét mellemben nnagy fajdalmas csomót érzek, inkabb a honalj környéki részeken. Nemtudom mi ez, ilyen még nem volt,csak amikor régebben nőtt a mellem,akkor éreztem hasonlót. Leirom az előzményeket,hátha csak beképzelek mindenféle rosszat.


Kb két hete olvastam az egyik internetes oldalon, hogy valakinél bejött az a 'mellnövesztési' módszer, amikor masszirozni kell a mellet, meg nyomkodni, szoritani. Mivel nincs akkora mellem amekkorát szeretnék,gondoltam egy próbát megér. Meg is csináltam a lépéseket, persze nem durván, de azért egy kis erőt vittem bele amennyire szükséges volt az oldal szerint. Azt is írták, hogy utana elofordulhat hogy fáj a mell a nyomkodás miatt,és mert a masszirozás hatására elkezdenek dolgozni a szövetek. Tehát ez megvolt, kb 2-3 nappal később éreztem is a fajdalmat,és szemmel láthatóan nőtt a mellem.persze a csomók is ekkor jelentek meg. Namost a mellnovekedésem nyilván a csomóktól jött létre, csak azt nem tudom,hogy a csomók mit keresnek ott...a másik dolog, hogy a menstruációm is ekkortájt jött meg, pár napra rá hogy elkezdtek fajni a melleimben lévő csomók. Lehet hogy kozrejatszott ez is, vagy lehet ez egy természetes mellnovekedés is ami épp most indult el,nemtudom... Csomókat m indig éreztem a mellemben, de nem fájtak és nem voltak ekkorák, ezt le is tisztáztam magamban régebben, hogy ártalmatlanok.


Van ötletetek hogy mitől alakulhatott ez ki? És ne haragudjatok,hogy ilyen hosszúra sikerült a történet, de gondoltam mindent leirok ami fontos lehet. Orvosnál még nem voltam,mert nem szeretném hátráltatni az orvosok munkáját, ha esetleg ez tenyleg csak valami termeszetes dolog.


Előre is köszönöm a valaszaitokat!

2014. aug. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!