Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolut szedése mellett sem...

Alexandra Tomolák kérdése:

Norcolut szedése mellett sem jön meg a menzeszem, lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Hétfő óta szedek Norcolut-ot mivel már egy éve nem volt menzeszem és meg akarják hozni, hogy meg tudják csinálni a hormonvizsgálatot. Azt mondta a doki, hogy csütörtökön kellene körülbelül megjönnie. Ma már vasárnap van és még mindig semmi.

Elképzelhető, hogy ettől sem fog megjönni a menzeszem?

Illetve milyen magas ennek a gyógyszernek a hormontartalma? Nem leszek hajlandó még egy dobozzal beszedni, majd a végén szakállam nő tőle... :)

Napi két szemet szedek. Az orvosomat nem tudom elérni, és csak másfél hét múlva rendel.


Mi a véleményetek? Lehet, hogy ettől sem fog jelentkezni?


17/L


2011. jún. 5. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szedtem egyszer ugyan erre a problémára. Nekem megjött miután beszedtem az utolsó szemet. Napi 3 x or szedtem. reggel, délbe, este. Nem tudom neked miért napi 2 szer kellett szedned? Van túlsúlyod am??
2011. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták hogy ha attól sem jön meg akkor a gond ott már nem is kicsi.
2011. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem a szedés közben, hanem utána kell megjönnie.
2011. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne félj beszedni ezt a hormont, ez csak pozitív hatással van a női szervezetre. Kiegyensúlyozottabb leszel tőle és jobb étvágyad is lesz. A terhes nők azért olyan kiegyensúlyozottak, mert ez a hormon termelődik a várandósság alatt.
2011. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10 napig kell szedni és miután abbahagytad a 2.-10. napon meg kell jönnie.
2011. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szakállad pedig női nemi hormontól nem fog nőni...
2011. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, van némi túlsúlyom, de nem vészes, talán ezért kell napi 2 szem ?

Nekem azt mondta, ha elkezdem hétfőn szedni, csütörtökre megjön.... És nem mondta, hogy szedjem be az egész dobozzal, azt mondta 5 napig napi 2*


Mit tegyek?

2011. jún. 5. 21:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ezt mondta, akkor keress egy másik dokit..
2011. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát ha 5 napig napi 2*2, akkor pénteken elvileg abbahagytad, akkor lassan meg fog jönni.

Az én dokim, meg felírt nekem 3 dobozzal, hogy szedjem be ugyanígy és majd megjön. De nem azt mondta, hogy a 3 között tartsak szünetet és ha nem jön meg szedjek egy következőt, de így kellett volna, mert az 3 adag, velem meg szedette folyamatosan-nem csoda hogy nem jött meg, mert progeszteron tartalmú, ami amíg jelen van nem engedi leválni a méh nyálkahártyáját. Miután abbahagytam 3 nap múlva megjött.


Szóval ha még mindig szeded akkor hagyd abba és 3-4 nap múlva megjön. Ha így sem, akkor menj vissza, hogy gond van.

2011. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az abbahagyás után 3-4 napra jön meg, lehet az 5 is. Ha nem fogja meghozni, valószínű az egész dobozzal kell majd beszedni. Amúgy ez egy megvonásos vérzést provokál ki.
2011. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!