Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is tapasztalta már hogy...

Más is tapasztalta már hogy mikor eteti a babáját tátja a száját vele együtt? Én ma vettem észre:-) mostantól figyelnem kell rá:-)

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen en is eszrevettem :-)) Probaltam nem tatani de egy perc mulva megint azon kaptam magam hogy megint tatom :-))
2009. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jujj én is mindig, pedig már nagyon figyelek! Szinte együtt is nyelünk! Furcsa dolog! :-D
2009. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj!Ne is mond a férjem mindig kinevetett.Aztán lebukott amikor Ő etette a bébit!!!!Ő is tátja a száját!!!: )

Ez szerintem normális.

2009. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is normális. Az elején azért tátjuk, mert mutatjuk neki hogy kell. Aztán belénk ivódik.
2009. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bár én még nem babázok, de szerintem ez normális, főleg a legelső etetéseknél, hisz a kicsi minket utánoz, tőled látja mit kell tennie... hamm,bekapni a kajcit :-)

Szerintem ezzel csak ösztönzöd, nem baj, mikor már nagyobb lesz, biztos elmarad... nekik még a kajci egy külön program, akár viccesen is..

2009. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nemcsak tátom a számat, de azon kapom magam, h' nyalogatom a szám szélét, ha a baba szája szélén van valami, rágok és nyelek vele együtt. Én is mindig elhatározom, h' figyelek rá, de képtelen vagyok kivitelezni.
2009. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen! Szerintem ezzel mindenki így van! Én például amikor elkezdtem etetni a kisfiam, mindig mondtam, hogy "hmmm... micsoda finomat eszel". Mikor eszik, egyre többször hümmög ő is, ha ízlik neki. Olyan cuki :-)
2009. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizony-bizony:)

Én mindkét gyerekemnél ezt csináltam:)

De egy idő után elmúlik.

2009. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte én is csináltam, de nem is vettem észre, amíg anyukám nem mondta :)Mostmár nagyobb a fiam, már nem csinálom, de ez ilyen önkéntelen dolog volt nálam teljesen :)
2009. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ma nevettem magamon. Sőt, ha picit több megy, és próbálja a nagyobb falatot lenyelni, én is segítek neki, akkorákat nyelek, hogy még a szomszéd is hallja. Tényleg érdekes.
2009. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!