Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudnám beállítani a...

Hogy tudnám beállítani a menstruációs ciklusomat?

Figyelt kérdés
14 múltam pár hónappal, tavaly augusztusban jött meg először, de azóta is nagyon rendszertelen.Augusztus után novemberben jött meg,onnan kezdődött a rendszertelenség. Hol 1,5 hónapig semmi, hol 10-14 naponta jön meg,hol erősebben,hol gyengébben. Gondolom, hogy valamilyen szinten normális az első 2 évben,de engem nagyon zavar. Főleg most, hogy 24-26.-ig táborban leszek, és irtóra félek,hogy épp meglesz.Balatoni táborról van szó, tehát fürödnénk is...
2011. jún. 6. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel a problémával orvoshoz menj. Házidokihoz elég ő úgysem fog megvizsgálni.De nagy az esély, hogy azt fogja mnodani várj türelemmel és ha ott jön meg akkro az pech. Esetleg kezd el citromos vizet inni az tolja kicsit, hogyha éppen akkor készülne megjönni, akkor ha szerencséd van kicsit tol rajta, ha meg nem akkor meg veszteni nem vesztesz. sok benne a C vitamin :)
2011. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
barátcserjét próbálhatsz szedni, gyógynövény a hormonok beállítására. Gyógyszertárban vény nélkül lehet kapni a Premens tablettát, igaz abban nagyon kevés van, de hátha már az is elég lesz hogy szabályosabb legyen. Ha nem elég, bioboltban tudsz venni nagyobb hatóanyagtartalmú kapszulát.
2011. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!