Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek. Hogyan...

Fogamzásgátlót szedek. Hogyan tudnám 4-5 nappal előrébb helyezni a menstruációs ciklusomat?

Figyelt kérdés
Sajnos mindig éppen akkorra esik a menstruációm, mikor kirándulás, nyaralás vagy egyéb fontos esemény van. Július elején megint ez lenne és pontosan a nyaralás első napján jönne meg. Tudnátok segíteni abban, hogyan hozhatnám 4-5 nappal előrébb az egész ciklust? Azt olvastam, hogy citrommal lehet késleltetni, de nekem épp az ellenkezője kéne. Most a hét napos szünetem harmadik napját tartom a gyógyszerszedésben és ma jött meg. Esetleg a 7 napos szünetet rövidítsem meg most az egyszer 4-5 nappal? Szabad ilyet? Előre is köszönöm!
2008. máj. 12. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
elviekben tovább szeded,akkor átáll...annak idején én ugy csináltam....de ha nyaralás miatt akarod,akkor szed a következő csomaggal tovább,és nem fog megjönni,de utána pár hónapig nem játszhatod meg ujra
2008. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előrrébb hozni nem nagyon tudod, inkább kezd majd el a köv. csomagot szedni és úgy majd később fog megjönni. Akár egy teljes hónapot is kihagyhatsz. Én így csináltam nyaraláskor.
2008. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor ne tartsak szünetet két csomag között és akkor nem fog megjönni abban az időszakban, amikor nyaralok?
2008. máj. 18. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!