Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűrésen voltam nőgyógyászn...

Rákszűrésen voltam nőgyógyásznál akkor nem fájt, most tompa fájdalmat érzek ott lenn ez baj vagy természetes?

Figyelt kérdés
Nem vérzem!Szerencsére!
2008. febr. 20. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Mármint a petefészked, méhed körül, vagy a hüvelyedben? A rákszűrés után mennyivel érezted a fájdalmat?
2008. febr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szokta utána érezni, de nem nagyon, viszont ha durva volt a doki elképzelhető.Nekem a hüvelyem szokott fájni.Neked?
2008. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Inkább a méhemnél kicsit csak olyan folyamatos tompa fájdalom volt utána úgy húsz perccel, és olyan fúrcsa meleg érzés,ilyet még nem éreztem!De elmúlt mára már csak egyszer egyszer,jó nevű dokinál voltam!

És akkor tényleg nem fájt, a hüvelyemben pedig nem igazán fájt,talán csak egy picit rögtön utána!

2008. febr. 21. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!