Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Joghurtos tampont hogyan...

Joghurtos tampont hogyan használjátok?

Figyelt kérdés
Milyen joghurt, meddig mártsam bele, meddig legyen fent, hány napig alkalmazzam? Tényleg használ? Minden érdekel!
2011. jún. 9. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson! Vegyél a gyógyszertárban irrigátort meg tejsavat és azzal irrigálj napi egy-két alkalommal, amíg el nem múlik a probléma.
2011. jún. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A joghurtot inkább edd meg, ne a hüvelyedbe tedd! Jó étvágyat kívánok! :)
2011. jún. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóknak igaza van.

Kicsit gondolkodjál már, hogy a joghurtban még cukor is van, amit imádnak a gombák.

2011. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a joghurtot kanállal szoktam enni, de ízlés dolga.


(Válogatott baromságok, hihetetlen!)

Nyilván nem epres joghurtra gondolt a kérdező, a natúrban szerintetek milyen cukor van? Max. tejcukor, de az sem mindben.

Viszont: szerintetek a pasztőrözést és csírátlanítást mi éli túl? Mert semmi. Az ezerévigjó joghurt ebből a szempontból nem egy főnyeremény.


És nem utolsósorban: kedves kérdező, baromi nehéz lesz megmagyarázni a nőgyógyásznak, hogy került beléd joghurt. Mert használni nem fog, az 100%.

Az irrigálóval pedig tovább rontod a helyzetet.

Nem vagy orvos, nem tudod, mi bajod van, ezt így nem lehet kezelni. Legegyszerűbb, ha elmész orvoshoz.

2011. jún. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Joghurtot semmiképpen se használj a hüvelyedbe! Egy nagy BAROMSÁG! Szerintem a legjobb az lesz, ha felkeresel egy nőgyógyászt! Mivel, h nem tudhatod biztosra, h fertőzés, gomba, vagy egyáltalán mi okozza a tünetedet (amit nem írtál le). Lehet ha irrigátort használnál sem segítene, mert mellé lehet kellene hüvelytabletta. Ezzel mindenképpen nőgyógyászhoz kell menned.
2011. jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Smartguy86 ***** válasza:
45%
Én már komolyan nem értem, hogy maradt fenn az emberiség ennyi ideig... Darwin tévedett, az evolúció egy nagy baromság...
2011. jún. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehogyan! Nincs az a pénz, hogy én oda joghurtos tampont dugdossak..
2011. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
föl kell nyomni danonnal;)
2011. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!