Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon vagy betét? Ti melyiket...

Tampon vagy betét? Ti melyiket használjátok/szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
első napokban csak betét, mert annyira görcsöl a hasam, hogy a tampontól rosszabb lenne. kijön, aminek ki kell jönnie, aztán az utolsó 2-3 napban már mehet a tampon, akkor nem olyan erős a vérzés.
2011. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A tampont szeretem jobban.


A betét kényelmetlen, idiótán "zörög" ha mozgok, nem lehet vele strandra menni, sokszor kell cserélni, hogy ne legyen kellemetlen szagú, és ne tocsogjunk a dolgainkban...


A tampon kényelmes, észre se veszem hogy a helyén van, strandolhatok vele. Gyakran kell ugyan cserélni, ha épp erősebb napon vagyunk, de a csere, ha telítődött is, nem igényel egy egész alvázmosást, elég pár intim törlőkendő.


Lehet hogy túl szókimondó voltam, de egy előnyét se ismerem a betétnek :)

2011. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
betét, azt jobban szeretem..
2011. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első napokban tampon,mert nem szeretem,ha előre-hátrafolyik a cucc a betéten.Utolsó napokon jöhet a betét,így jobban kitisztul szerintem.
2011. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a tampont jobban szeretem.


Egyszerűen rosszul vagyok a betéttől, undorító, büdös is, és ilyen melegben borzalmas. Folyton zörög, és nekem nagyon kényelmetlen volt a használata.


A tampon nem jár kényelmetlenséggel, nem izzadok bele, nem tocsogok a vérben.

2011. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nekem inkább betét, csak akkor használok tampont, ha muszáj. pölö nyaralni megyünk vagy ilyesmi.
2011. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

első vagyok.

persze marha fos érzés a saját véremben tocsogni, de ha meg sem bírok mozdulni a fájdalomtól, az még szarabb. az első 2-3 napot kibírom abban, jó minőségűt veszek, ami hamar felszívja a dolgokat, így nem olyan kellemetlen érzés.


persze, örülnék, ha folyton tampont hordhatnék, de nekem ezt dobta a gép :)

2011. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első, az teljesen más, hogyha fizikai akadálya van a tamponnak.. :) Ezzel semmi gond. Ez olyan hogy valaki pl nem bírja a fogamzásgátlót, attól még nem lesz gáz:D Attól se, hogyha csak úgy használ betétet. De itt véleményt kérdeztek, mi meg leírtuk. Nyugi, senki se bánt Téged a szokásaid miatt. Sajnállak is, hogy ennyire rossz neked mikor megvan.
2011. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tampont szeretem jobban :)
2011. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!