Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a hasam és fejem. Kb. 2,5...

Fáj a hasam és fejem. Kb. 2,5 éves van fehérfolyásom. Mostmár barnás is van és 2-3 csepp vér. A nemiszervemen már szőrös vagyok, de a hónaljamon csak 2-3 szál van. Ezek lehetnek az első menstruáció jelei?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
megstruéció <---Reméltem, hogy ez menstruációt jelent :D Háát én még arról nem hallottam, hogy menstruáció előtt bármennyi ideig is lenne fehér folyás!:S Világosítsatok fel!
2009. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Nincs köze a fannszörzetnek a menstruációhoz!!!Tudni illik vki már 13 évesen is "szőrős" de csak 17 évesen kezd el menstruálni!
2009. márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen az menstruáció, csak elírtam.
2009. márc. 20. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:

úgy ahogy írták, a fanszőrzetnek nincs köze. Ha azt mondod, hogy pár csepp vér már volt, akkor az azt jelenti, hogy megjött. Lehet, hogy kezdetben csak ennyi, de jövő hónapban több lesz.

Nekem ilyen: előtte 5 nappal el kezd fájni a mellem, a menstruáció előtti napon pedig annyira, hogy nem tudok hozzá nyúlni. Görcsöl az alhasam és az első 1 nap menni kell mindig a nagy dolgomra, de közben székrekedésem van. Nekem ennyi. Mindenkinek más. De ha láttál 2-3 csepp vért, az nem igen utalhat másra

2009. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez már az lesz.Üdvözöllek a NŐ-k között!

Nagylány lettél!

Nagyon sokféle betét kapható, tarts magadnál, mert ebben a korban össze-vissza jöhet meg. A fejed talán mástól fáj.

Regisztrálj a www.ciklus.hu-n


A menstruációt megelőzi valóban, hogy némi váladékozás megjelenik. Mindenkinek van. Ha nagyon bő, vagy megváltozik,az viszont lehet betegség jele.

2009. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!