Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehetne tenni az elpirulás...

Mit lehetne tenni az elpirulás ellen? Középkorú nő vagyok. A munkahelyemen is gyakran elpirulok, nem tudom sajnos leküzdeni hogy ne piruljak. Hazudni nem szoktam, mert az rám van írva. De más szituációkban is elszoktam pirulni. Már ne fogom kinőni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, ezt sajnos nem lehet kinőni. Én is ilyen vagyok. Ha valami kínos helyzetbe kerülök, egyből vörös az arcom.

Ez van...ezt kell szeretni. Vagy legalább elfogadni :-)

2011. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok! Az évek alatt megtanultam "kezelni" a dolgot, méghozzá úgy, hogy nem is törődök vele. Nem fog 2 hét alatt összejönni, de menni fog! NAGYON sokszor jártam úgy korábban, hogy elpirultam, és mivel zavart is, ezért szinte az egész testem pirossá vált és csak nagyon nehezen múlt el...borzasztó volt! Ma már, ha új munkahelyre kerülök, vagy új embereket ismerek meg, akkor elmondom nekik, hogy ne ijedjenek meg, ha hirtelen elpirulok, mert ilyen vagyok :). Minden ismerősöm úgy kezeli ezt, hogy nagyon aranyos, és olyan " Zsuzsis", ahogy ők mondják.. ;)A lényeg az, hogy ha nem zavar, akkor hamarabb elmúlik, és ha jól kezeled akkor nem teszik szóvá, csak mosolyognak egyet az emberek.
2011. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor pirulsz el, ha szegyelled hogy elpirulsz
2012. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!