Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Itől van az, h bizonyos...

Itől van az, h bizonyos szituációkban rettentően belenyilal a fájdalom a petefészkeimbe?

Figyelt kérdés
pl ha egy nagyot tüsszentek, ha egy rossz mozdulatao teszek, vagy a wcn ülve dolgozom az ügyön:) de a legrosszabb tüsszentéskor. pontszerűen rá tudok bökni a fájdalom helyére, s iszonyatos szúró fájadlom nyilal belém kb 10mp-ig. ma is egy hapci után össze kellett görnydnem a fájdalomtól. pár honapja van ez...mitől lehet? (pcos, utolsó vérzés julius, egy kérdést tettem fel nemrég itt mellbimbó fájdalom miatt)
2009. nov. 3. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
MI? utolsó vérzésed júliusban volt??Nem vagy terhes??Tesztelj!
2009. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mint irtam pcos-m van, nálam teljesen normálisnak mondható, ha egy évben 3-4x van csak meg, és az h azota nem jött meg nem egy ritka jelenség. de kezdek gyanakodni h mi van ha....nagyon boldog lennék...de elég kevés esélyt látok rá h kezelés nélkül spontán teherbeessek...de azért tesztelek, ártani nem árt...:)
2009. nov. 3. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a petefészked fáj? Nem lágyéksérv lesz az? Az szokott fájni erőltetésre, tüsszentésre.
2009. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teszteltél? Mi lett? De szerintem ha elmennél nőgyógyászhoz az sem ártana :)
2009. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!