Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukám mondta, ez igaz?

Anyukám mondta, ez igaz?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy azért kell vezetni a menstruációs naptárt, mert még fogorvosnál is elkérik. Tényleg mindenhova vinni kell magammal?
2011. jún. 9. 18:04
 1/7 anonim válasza:
anyukád annyira nincs képben! A fogorvosnál biztos nem kérik, de jó dolog, ha vezeted magadnak, és a nőgyógyászhoz el is viszed magaddal.
2011. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már,fogorvosnál miért kérnék el?

Azért kell vezetni,hogy ne érjen meglepetés,hogy tudd,mikor jön meg,és ne járj úgy,h nem vagy otthon,nincs nálad,vagy átázol,stb.

Meg majd ha szülni fogsz,azt hiszem megkérdezik,h mikor jött meg először,de ez nem biztos,csak hallottam valahol.

2011. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát fogorvosnál nem hiszem, h kérik:D De én voltam egyszer szemészeten, mert sokat fájt a fejem, és ott kérdeztek, hogy rendben van-e a ciklusom, mert lehet azzal van kapcsolatban
2011. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Menstruációs naptárt vezetni KELL???

Nem hiszem, h kötelező, viszont hasznos az lehet. :)

Így tudod, h mennyire rendszeresen jön meg, ha viszont sűrűn csúszik, megmutathatod a nőgyógyidnak. ;)

2011. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Viszont a nőgyógyászhoz mindenképp kelleni fog!
2011. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de egyébként feltalálták már a ciklus.hu-t, ott csak bejelölöd a naptárba, meg lehet kérni e-mail értesítőt, és ha már beállt és rendszeresen szokott megjönni, akkor tök jó előrejelzi neked:P
2011. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kell a fogorvoshoz vinni ez hülyeség. én amikor legutóbb fogorvosnál voltam akkor a doki csak annyit kérdezett hogy most ugye nincsen mensesem? mondtam neki hogy nincsen. nem tudom miért kérdezte meg de válaszoltam neki.
2011. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!