Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Darabos menzi! Mitől lehet?...

Darabos menzi! Mitől lehet? 51 napra jött meg ilyen még nem volt! Eddig 28 napos ciklusaim voltak! Mitől késhetett ennyit? Azt hittem baba de az orvos nem látott semmit!

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A késés és a darabos mensi arra utal, hogy terhes voltál. Azért nem látott semmit az orvos, mert még nagyon korai szakaszban voltál.
2009. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor most mit tegyek??Nem kellene görcsölnöm vagy ilyesmi??A hasam nem is fáj meg semmi?
2009. márc. 20. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy terhes voltál, sőt. Akár melyik orvos észre veszi korai szakaszban is. Nagyon sok minden játszhatott közre. A darabos mensi bizonyos szintig természetes, nekem is szokott lenni. De lehet pl. rák jele is. Ne ijedj meg, tessék visszamenni és kérni vizsgálatot.

A lényegre még mindig nem válaszoltam, nekem pl. megfázás vagy felfázás miatt szokott késni. De ha voltál orvosnál mért nem kérdezted meg? Ő jobban tudja, mint mi, hidd el.

2009. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!