Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhes vagyok, az...

21 hetes terhes vagyok, az orvos szerint picik a baba méretei, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma lettem 22 hetes terhes, az orvos viszont tegnap azt mondta a 4d uh-n, hogy a baba méretei csak 21hét 2 napos babának felelnek meg. Tutira nincs elszámolva a terhességem, akkor mitől lehet ez?
2011. aug. 31. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mekkorák a méreteid bpd,hc, ac,fl
2011. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

5 napon nem érdemes bajlódni, vagy a mérés volt pontatlan, vagy elszámoltad pár nappal, vagy a kettő kombinációja. (A megtermékenyülés akár az együttlét után 5 nappal is lehetett!!)

Ezzel nem kell foglalkozni.

Ha azt mondják, 3 héttel el van maradva, akkor lehet kezdeni aggódni.


Élvezd a babavárást!

2011. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ez még simán belefér. Nekem sokkal kisebbnek mondták, akkor kezdtek el alaposabban vizsgálni, amikor már 2 hetet meghaladta a méretkülönbség. Ekkor vagy 3-an UH-tak meg, mire sikerül majdnem pontos időpontot mérni. Nagyon függ attól hogy helyezkedik el (nekem mindig becsücsült az aljára). Pár milliméter pontatlan kijelőlés már sokat csal. Mindig mondták, hogy kerüljem a stresszt és ne hajtsam magam túl. Azért a biztonság kedvéért kiírattam magam. Szerintem ez is sokat segített (főnököm már megőrjített, arra pályázott, hátha felmondok, túlóráznom kellett....) mert attól kezdve nem volt ilyen problémám.
2011. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szia!biztos te is tudo hogy nem egyformán nőnek,fejlődnek a kisbabáink az hogy egykicsit kisebb mint az átag szerintem nem számít!! lényeg hogy méreteit leszámitva egézsées legyen !!ne aggodj
2011. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy mekkor ák a méreteid?
2011. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3nappal lett kisebb a babád-ami egyátalán nem jelent problémát.

Nekem a kisfiam az elején jól fejlődott, de a 30.héttől lemaradt, akkor már sokszor jártam uh-ra, a végére kb 2héttel lett kisebb. Valamiért táplálékhiányos lett- egészségesen de mindössze 2600grammal született időben.

de ez nem volt probléma, csak egy kilogrammal kisebb volt mint egy átlag kisbaba.

Ne aggódj szerintem, ha már 2-3hét a diferencia, akkor kell vele foglalkozni.

2011. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!