Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 2. babátok a tervezéstől,...

A 2. babátok a tervezéstől, mennyi idő múlva fogant meg? Akinek nem (vagy nehezen) jött össze, az orvos mit mondott miért nem sikerül a 2. vagy a 3. baba?

Figyelt kérdés
Nekünk az első az első hónapban, a második 2 hónapja tervezzük és nem akar jönni. :( Orvosnál nem voltunk ez miatt, gondolom kiröhögne, mert 2 hónap nem nagy idő.
2011. okt. 2. 21:23
 1/7 anonim válasza:
0%
ráértek még, ha még 2 hónapig próbálkoztok és nem lesz, akkor már mehettek. de annyira nem kell erőltetni, mert akkor úgyse fog jönni. csak k*rjatok jó nagyokat, orrba szájba na meg persze vaginába, és előbb utóbb jönni fog.
2011. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úristen te most viccelsz??a """"2-dik"""" baba nehezen sikerül,hát akkormi itt a kérdés?attol, hogy az első első hónapban összejött )az lehet szerense is)attol a második nem biztos !Ne haragudj ilyen kérdéseket nem értek meg,mert nekünk 1,5 éve nem jön a baba(első)és én nem vagyok ennyire oda.Téged még biztos kinevetne az orvos de engem már nem szokott!!!!!!!!
2011. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bár sokra nem mentem vele, mert nem, a kérdésre válaszoltatok.


Sajnos én ilyen vagyon nagyon rá tudok görcsölni, ez van, lehet ettől nem jön a baba.

2011. okt. 2. 23:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első kettő egyből összejött az első próbálkozásra, most a harmadik viszont 3 éve nem jön.:(

Semmi bajunk, kivizsgálások voltak, 2 inszemen túl vagyunk és valamiért mégsem jön...


Sok sikert!

2011. okt. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiunk aki 2 éves a második hónapban jött össze.

A kistesó pedig most jön :-)

Ő is a második hónapban.

5 hetes kismama

2011. okt. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia.én megértelek.Nekem az első 2gyerekem elsőre összejött most ez lesz a 3.hónapunk,hogy a 3.babával próbálkozunk.Nekem nem igazán volt peteérésem ezért kaptam serkentőt.Én egy alapos kivizsgálást kérnék a helyedben (ultrahang,vérvétel),hogy megbizonyosodjál minden ok.Szerintem,ha elmondod a dokidnak,hogy tervben van a következő megcsinálja ezeket,legalábbis nekem így volt.Ott derült ki,hogy nincs pé.-m.Drukkolok,hogy sikerüljön.
2011. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaz mi még csak az első babót tervezzük de mi is 2 hónapnál jjárunk. Remélem ebben a hónapban sikerül mindkettőnknek! Sajnos én is ilyen vagyok, hogy már 2 hónap után rágörcsöltem de én sem tudok mit tenni! :)

Most kipróbálom azt, hogy nem gondolok ilyesmire egyáltalán szex közben és hátha így nem leszek annyira görcsös. :) De persze neked már nagyobb a tapasztalatod ebben! Drukkolok neked! Remélem hamarosan mindketten "+"-at tesztelhetünk! :)

2011. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!