Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mitől lehet? December...

Vajon mitől lehet? December 27-én hagytam abba a fog. Gátló szedését. Azóta 2szer volt szédülésem, de ami kb:1óráig tartott. A hasam is felvan puffadva, reggel is. Néha hányingerem is van. Lehet, hogy babás vagyok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy bárki megnyugtat majd így látatlanba, hogy ne aggódj, biztosan nem? Az egyetlen, aki meg tudja neked mondani a tutit, az a nőgyógyászod... keresd fel mihamarabb.
2009. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem megnyugtatást kértem,hanem véleményt,tanácsot,hátha már volt vkinek ilyen tünete!!Különben meg nem bánnám,ha babás lennék!
2009. jan. 20. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Akár lehetsz is kismama a tünetek alapján, de ezek nem csak arra utalhatnak. Szerintem csinálj egy terhességi tesztet, ha a menzeszed is elmaradt.
2009. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
január 5-én volt a menszim utolsó napja,de ez még a fog.gátló hatására jött meg.Azóta semmi nem volt.1 hete teszteltem,de akkor még negatív volt és akkor nem voltak ég a fent említett tüneteim.Szerintem jövőhéten tesztelek.
2009. jan. 20. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de nálam is így kezdődött... abbahagytam a tabit, néha szédülgettem picit.

Aztán 1-2 hónap után többször és hosszabb ideig. Aztán még pár hónap és akár napokig is szédültem. Áprilisban hagytam abba a bogyót.

szeptember 20-a óta folyamatosan szédülök. Gyógyszert kell rá szedjek. Megbolondult hormonháztartás a tabi hatására...

Így jár a hülye ember saját kárán tanul.

Sztem inkább reménykedj, hogy veled nem az lesz, mint velem... nem Te lennél az első és sajnos nem is az utolsó :o(

szorítok!

2009. jan. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló!Hát ez nem jó,amit írtál:( És a haspuffadás mitől lehet?meg sokszor kell pisilnem is.Tehát akkor a baba kizárva :(
2009. jan. 21. 00:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy a baba kizárva. Mert miért ne, akár lehet is és a tünetek simán utalhatnak babára is.

DE


A tabi egy mesterséges állapotot tart fenn a szervezetedben, miszerint a tested úgy érzékeli, hogy terhes vagy. (ez a tabi lényege, átveri a szervezeted)

Abbahagytad a tabit és elkezd regenerálódni a kis tested, ezért küldhet téves jeleket feléd.

2009. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Hétfőn tesztelek,majd írok!
2009. jan. 21. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!