Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz, hogy ha tampont használo...

Igaz, hogy ha tampont használok akkor hamarabb elmúlik mint ha betétet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
ez teljesen független attól hogy betét vagy tampon
2009. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem múlik el hamarabb.

Csak mivel a tampon már a méhszáj után felszívja a vért és a tamponnan együtt eltávolítod, ezért elmarad az utolsó nap, amikor tampon nélkül a hüvelyegből még jönne némi barna váladék.

2009. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak valóban, a tampon hamarabb felszívja azt ami a hüvelyben van. Bár a gyenge napokra már nem ajánlott a tampon, pont ezért mert kiszárítja a hüvely belsejét, ugyanis minden nedvességet felszív, azt is amit nem kellene.
2009. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Viszon mellett szól, hogy a menstruációdat úgy éled meg vele, mintha meg sem lenne. Én személy szerint utálom a betétem, kb. 17-18 éves korom óta már nem is használtam egyszersem, el sem bírom viselni, de mégcsak hagyományos bugyim sincs, csakis tangám. Szerintem undorító és szörnyű érzés, hogy az a vérrel megszívott, nedves dolog folyamatosan érintkezik a testemmel. Szerintem nem higiénikus és olyan koszosnak érzem magam tőle, akárhányszor is cselémet egy nap. A tampon a tuti. 25/L.
2009. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!