Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen férfiak változni fognak?

Az ilyen férfiak változni fognak?

Figyelt kérdés

Az olyan férfi aki sokat foglalkozik magával a testével, ezt várja a barátnőjétől is. Számára a leglényegesebbek a külsőségek és a szex. Valaha változni fog?

Hogy lehet egy ilyen férfival párkapcsolatban élni?


2011. jún. 18. 15:12
1 2
 1/15 lovelyne ***** válasza:
95%
Szerintem sehogy...Nagyon gáz ha valakinek csak ez a legfontosabb az ilyen emberek szánalmas metroszexuálisak!:/
2011. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Dugtok, közben keresel egy normális pasit.
2011. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó szerinted mindenki egy utolsó ribanc?
2011. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Itt nem az a kérdés hogy lehet vele párkapcsolatban élni, hanem az hogy keveredtél vele párkapcsolatba.
2011. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom fiatal. Majd benő a feje lágya. Akit csak ez érdekel, az szerintem a szexben sem lehet a legjobb. Szóval én még szexkapcsolatot sem kezdenék vele.
2011. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Számomra is fontosak külsőségek, sokat foglalkozom magammal és ezt várom a páromtól is.

Csakhogy nekem egy párkapcsolat sokkal többről szólna mint egy jó szex. És ez már nem az első elet, hogy rosszul választottam!


Kezdem feladni a reményt.

2011. jún. 18. 15:23
 7/15 anonim ***** válasza:
Na de a jó szex pont attól jó, hogy túlmegy ezeken a dolgokon. Szóval egy olyan férfi, aki nem ilyen, az törekszik arra, hogy a párjának jó legyen és ez is boldoggá teszi őt, a nő ugyanígy. Ehhez viszont kell egy érzelmi érettség. Nem szerelem, mert a dolog anélkül is tud működni, de fejletlen érzelmekkel ez nem fog működni, lehet valaki akármekkora casanova.
2011. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Valaha biztos változni fog. De te szerintem ezt már ne várd meg.
2011. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Például egy baleset után, ami tönkreteszi a szépségét vagy a potenciáját.
2011. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen pasim. Viszont szegény annyira lelki zombi volt, hogy nem tartott sokáig a kapcsolat.

Naponta többször mérte magát, néhány dekányi változás (kb azon múlt, hogy evett-e, volt-e wc-n, ivott-e) miatt hiszti. Minden tükröződő felületben nézte magát.

Amikor lefotóztam egyszer, idegesen kitörölte a képet, mert a pólója meggyűrődött (normál gyűrődés mozgástól a vállánál).

Soha többet ilyet :)

Sportoljon ésszel, legyen ápolt, ennyi, a fenti típust soha többet!!!

2011. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!