Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek a no nogyógyász...

Szerintetek a no nogyógyász jobb vagy a férfi és miért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

csak

2011. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem az alényeg, mi aneme...hanem hogy milyen orvos.
2011. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom,de ha eloszor mennétek és nem tudnátok h milyen orvos akkor kihez mennétek szívesebben?
2011. jún. 12. 20:22
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Nő.

Én férfi nőgyógyászhoz az életben nem mennék akkor inkább már kapjon el vmi fertőzés.

Azért nagyrészt szerintem a lányok valamivel szégyellősebbek, illetve számomra pl megalázó lenne egy férfihez menni aki fogdos, akár orvos vagy akárki akit nem ismerek..a pasiknak meg úgyis mindegy...akinek meg nem az meg férfi nőgyógyászhoz megy.

2011. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Szia!

Először én is úgy gondoltam, hogy csak női orvost szeretnék, el se tudtam képzelni mást, de valahogy a sors úgy hozta, hogy egy férfi orvoshoz mentem mégis. Semmi problémám nem volt vele, nagyon rendes volt, és egyáltalán nem éreztem kínosan magam, pedig irtózom az orvosoktól.

Utána még több férfi nőgyógyásznál voltam és mindegyik nagyon rendes volt!

Végül találtam egy nagyszerű orvost, aki remek ember, nála szültem a kisfiamat. Semmi pénzért nem cserélném le egy női orvosra! 100%-ig megbízom benne!

Csak egyetlen női orvos vizsgált, hát az nagyon kiábrándító volt, tök ellenszenvesen viselkedett!

Az meg teljes butaság, hogy fogdos az orvos, itt egyáltalán nem erről szól!A nőgyógyász orvos, nem élvezkedik ott, hanem dolgozik.

Arról nem is beszélve hogy már annyi nőt látott, hogy szerintem már eszébe se jut bármiféle "olyan" gondolat!

Itt az egészségről van szó, nem tapperolásról, meg kukkolásról!

A legfontosabb, hogy olyan orvost találj, aki szimpatikus, akiben megbízol, a neme nem számít!

2011. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem voltál, és tartasz tőle,menj nőhöz. Bár nekem is ffi volt, aki 16 évesenlőször voltam, és végig viccelődött, hogy elsőre felismert (nála születtem, azóta se láttm...), és teljesen elfelejtettem, hogy hol is vagyok, mert nagyszerűemberismerő volt, emellett kiváló orvos. Utána én is voltam egy kiábrándító női orvosnál, és bár ma már nő az orvosom, de ő egy kiváló szakember, aki él-hal a szakmájáért, nem egy életet megmentett, és abszolút megbízom benne. De azt a jósgos bácsit sem fogom elfelejteni..
2011. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nemétől függ. Én először nőnemű dokihoz mentem, mert sokkal kevésbé volt számomra kellemetlen egy nő előtt levetkőzni.

Iszonyatosan rendes volt, óvatos, kedves, egyetlen rossz szavam sem lehet rá:)

Aztán úgy alakult, hogy férfi dokihoz kerültem (lényegtelen, hogy miért), és vele sincsen gond. Kedves, óvatos, figyelmes.


De azért örülök, hogy először nőhöz mentem. Megtapasztaltam, hogy a vizsgálat egyáltalán nem annyira szörnyű, mint ahogy az ember hiszi:) Utána meg már sokkal könnyebb bármilyen nemű dokihoz elmenni:)


(egy nőgyógyásznak készülő LÁNY:D)

2011. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Először nőnél voltam. Rossz élmény volt. Aztán két férfinél is, kevésbé rossz élmények. Újból nő, utána 4 évig nőgyógyász közelébe nem mentem, még az eredményemért (rákszűrés) se voltam hajlandó visszamenni. Aztán jött egy újabb férfi (teherbe estem), rendes volt, de ügyetlen és szakmailag is voltak vele gondok. Váltottam, most a világ legprofibb orvosához járok, nála szültem, a következő terhessége(ke)t is csakis vele szeretném végigcsinálni. Ennyire óvatos és rendes doki szerintem nincs még egy, egy kincs! :) Ja, amúgy ffi, de nő is lehetne, tök mindegy. Jó orvos, jó ember, ez a lényeg.
2011. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Burny bácsi ***** válasza:
0%
A férfi jobban elmerül a munkában. Keressetek jó nagy kezűt:D
2011. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kitiltanak...
2011. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!