Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek a no nogyógyász...

Szerintetek a no nogyógyász jobb vagy a férfi és miért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 20:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a válaszokat.Igazábol azért kérdeztem mert lány vagyok és nogyogyasznak készulok de a kornyezetemben mindenkinek az a véleménye hogy a férfiak jobbak,tudni szerettem volna h merjek-e belevágni,lesznek-e betegeim vagy éhen fogok halni :) En ferfihez járok mert a kornyeken nincs noi nogyogyasz,alapjaban véve meg vagyok elégedve bár a kommunikácioval vannak gondok a részérol.
2011. jún. 13. 10:57
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia,

Én női nőgyógyászhoz járok,nála is szültem.Bár korábban én is a "férfi párti" voltam,de mikor találkoztam a mostani női dokimmal,biztos voltam,hogy csak nála szeretnék szülni.

2011. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hát én először nőnél voltam. nagyon lekezelően bánt velem. másodjára egy férfihoz mentem sokkal jobb volt, jobban elengedtem magam. hozzá vagyok szokva a férfiakhoz, mert a háziorvosom is világéletemben az volt.

úgyhogy nekem férfi és nem váltanék nőre.

2011. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!