Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap (6.13 vasárnap) leégtem...

Tegnap (6.13 vasárnap) leégtem de elég csúnyán?

Figyelt kérdés
Nem kentem be a lábamat naptejjel, csak deréktől felfelé így pecsenye piros színű lett a lábam de ami a legdurvább csak feküdtem háton és csak az egyik fele égett el. Mit tegyek hogy elmúljon mert következő hétfőn már megyek táborba és nem szeretnék pirosan kinézni. Mit tegyek?Elmennék szoláriumba úgy hogy a leégett részen a lábamon fehér törülköző rakok és így a másik fele talán barna? Mennyi idő amíg elmúlik a leégés? Mit tegyek ellene? Szabad-e egyáltalán szoláriumba mennem? 16/l.
2011. jún. 13. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ma (6.13 hétfő)
2011. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretném ha tényleg hasznosan válaszolnátok.:)
2011. jún. 13. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Jólvan, csak mondom hogy ma van 06. 13 és ez egy hétfői nap. Tegnap volt 06.12 vasárnap.


Végén egy nappal korábban mész a táborba, szerintem ez elég hasznos válasz volt.

2011. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annak már annyi. Próbálhatod kenegetni valamivel, mondjuk Fenistillel, de már nemigen fog használni. Szerintem le is fog hámlani, ha tényleg annyira megégtél. A szolit nem javaslom. Elég ha az egyik oldala égett. :)
2011. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
olcsd le magad :D
2011. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!