Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Yasminelle-t szedek, egyik...

Yasminelle-t szedek, egyik vasárnap véletlen a másik vasárnapi gyógyszert szedtem be, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Vasárnap véletlenül a levél másik végén lévő vasárnapi gyógyszert szedtem be ,ezután folytattam tovább a szedést a levél megfelelő oldalán lévő hétfőivel (gondoltam a kihagyott vasárnapit majd beszedem ahelyett amit a levél rossz végéről bevettem)
2011. szept. 30. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel minden tablettában ugyanaz van, ezért nem, nembaj.
2011. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké ,köszönöm:)
2011. szept. 30. 11:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a szerdait vetted volna be, az sem baj, a lényeg a napi 1 db.
2011. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
néha komolyan elgondolkodom rajta, hogy IQ teszthez kötném a fogamzásgátló felíratását...de minimum egy alap szövegértési/olvasási teszttel kiszűrném a funkcionális analfabétákat
2011. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: De legalább nem szaporodnak:D
2011. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11:52 de sajnos szaporodnak, mert ezek kérdezik azt is, hogy 3 napig elfelejtette bevenni a tablettát a ciklus közepén, mennyi az esélye a terhességnek :S
2011. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

szia!


Egyfázisú a tabletta? Mert akkor nem kell tartani a napokat. Én nem ilyet szedek, azért kérdezem.

Ha meg többfázisú, akkor szerintem olvass utána a kiegészítő védekezésnek...

2011. szept. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Gabica27

1 google

2 ha nem egyfázisú lenne, akkor számozva lennének a tabik, nem napokkal jelölve ;)

2011. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!