Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárga folyás. Nem hiszem, h...

Sárga folyás. Nem hiszem, h fertőzés. Akkor mi?

Figyelt kérdés

Pár napja sárga folyásom van. Nem viszket,nem ég semmi különöset nem tapasztalok,a folyás szagát sem érzem. Terhesség nem lehet,mert még szűz vagyok. Lehet menstruáció előjele? Mert még nem jött meg.

14/L


2011. jún. 14. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, a sárga folyás bakteriális fertőzésre utal, akkor is, ha nem viszket. Anyukáddal menjetek gyereknőgyógyászatra, az elhanyagolt fertőzés meddőséget, különböző gyulladásokat okozhat.
2011. jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igaza van az elsőnek!a bakteriális fertőzés tünete a sárga vagy zöld folyás de nem viszket (mint a gomba)

menj el nőgyógyászatra!!!

2011. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért menj orvoshoz! A normális folyás vagy fehér, vagy átlátszó attól függően, hogy épp hol tartasz a ciklusodban.
2011. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
vmit rosszul mondtam. nem teljesen sárga inkább csak sárgás. ja és nem nagy a mennyisége és a szaga olyan mint máskor és alig lehet érezni. Tehát csak az változott h sárgásabb lett.
2011. jún. 14. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát orvos nem árthat, de szerintem nem baj. pláne ha ciklikusan ilyen nagyjából. Kenet alapján semmi bajom, mégis van olyasmi, mint nálad.
2011. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!