Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen kezelést kell alkalmaznom?

Milyen kezelést kell alkalmaznom?

Figyelt kérdés
Hüvelygyulladásom van és azt szeretném megtudni h. milyen kezelés lenne jó erre?
2009. márc. 22. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan amit az orvos ajánl. Ne próbálkozz otthon, a kiinduló ok sokféle lehet, ha nem tudod csak rontassz a helyzeten.
2009. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kezelést kell alkalmaznod amit az orvos javasol. Gyulladást többféle kórokozó okozhat, vagy akár több is jelen lehet egyszerre. Ennek megítélése orvosi feladat, ez nem az terület amit otthon kell kúrálgatni. A gyulladás elhanyagolásának akár egész életedre kiható következménye is lehet.
2009. márc. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg én is hasonló problémával küzködöm. Én is csak azt tudom javasolni mint az előttem hozzászólók, menj el nőgyógyászhoz. Én is így tettem és írt fel hüvelytablettát, amitől már javul a helyzet.
2009. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj orvoshoz. Nekem hüvelykúpot írt fel, meg irrigálnom kellett kamillával és elmúlt. Azóta sincs gondom vele, de ne akard magadnak kezelni otthon!
2009. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!