Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba és gyulladásra...

Hüvelygomba és gyulladásra milyen kezelést ajánlotok?

Figyelt kérdés
Elmentem orvoshoz,gyulladást illetve hüvelygombát állapított meg.Írt fel gynoxint és mycosyst-gynot.De mivel nem volt menzeszem se,azt mondta ha 2héten belül nem jön meg,menjek vissza,ír fel valami mást.Nem jött meg,most kaptam norcolut-ot,ezt most fogom elkezdeni.De miután elkezdtem használni a kúpot illetve a tabit,olyan szinten meg nőtt a folyásom,hogy napi 2-3tisztasági megtelt!Ez normális??azóta ez abba maradt,csak az első másfél hétben jelentkezett.Mikor visszamentem dokihoz,nem mondott rá semmit :( csak az elmaradt menzeszre írt tabit.arra gondoltam,hogy ha megjön a havi,akkor utána veszek canesten kombit vagy pevaryl g-t,illetve azután tejsavval irrigálnék.De nem tudom hogy megvan-e még a gyulladásom!Nem sok ez így?Először kiírtanám a maradék gombát,utána meg helyreállítanám a ph-t!
2011. ápr. 8. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvos nélkül semmit. Menj orvoshoz és azt használd, amit ő mond.
2011. ápr. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban nem játék. Az orvos azért diplomázott le, hogy ő adjon valamit. Véletlenül se kezeld magad a tudta nélkül. A canestent meg lassan vénykötelessé kellene tenni, mert azt hiszik az emberek, hogy bármi baj van odalent az mindenre jó.
2011. ápr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Addig járkálj az orvoshoz, amíg el nem múlik minden bajod. Első voltam.
2011. ápr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mind a 2x az orvos csak a vállát vonogatta...szerintem keresnem kellene egy másikat,mert ezt nem is érdekli.ilyenkor kenetet is szoktak venni nem?vagy estleg vérvétel?
2011. ápr. 9. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
canesten
2011. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!