Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájó, égető csípős pisilés,...

Fájó, égető csípős pisilés, mitől lehet? Kihez kell ezzel fordulni?

Figyelt kérdés

Kb. tegnap este óta érzek némi alhasi fájdalmat, kb. mint menstruáció előtt (ami most nem esedékes)illetve pisilés közben nem végig, csak 1-2 másodpercig égető, csípő érzésem van. De nem minden pisiléskor, csak 1-2 esetben. Ezen kívül semmi tünetem, nincs folyásom, nem vérzek, nem fáj a vesém.


Van egy adag Monural-om itthon azt szeretném bevenni, mert orvoshoz leghamarabb csak pénteken tudok elmenni, addig meg nem szeretnék szenvedni. Tudom, akkor már lehet értelme sem lesz de most sajnos ez a helyzet.


Sokat iszom, már eddig lement 2 liter tea, de pisilni meg csak annyit járok, mint máskor, és bőséges a vizeletem is.


Valami ötlet, tipp, amivel legalább estig jobbá tehetném? Vagy hogy mi bajom lehet?


2011. jún. 15. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem bakteriális fertőzésed lehet, vagy felfázás. Cickafarkfű teát javaslok amíg nem tudsz dokihoz menni.

2011. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!