Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az, hogy a bikini...

Mi lehet az, hogy a bikini vonal mentén a mirigyekbal oldalt annyira fáj? Fáj mikor állok, járok stb, ez mitöl lehet, hovy milyen orvoshoz lehet vele fordulni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem a bőröd, hanem az izmaid fájnak a csípődnél.


valamibe beüthetted, akár alvás közben is.

2011. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen hogy az egyik mirigy begyulladt, ilyen dudor volt a bőröm alatt nem tom mi volt az :S Egyszer kifakasztottam mikor már alig tudtam menni tőle mert nagyon fájt, hát nem mondom el h mi jött ki belőle. Nem tom hogy mi volt az :S

Ha majd a bőrgyógyász felé járok, akkor megkérdezem tőle.

2011. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomó gyulladás
2011. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez mirigy.milyen orvoshoz kell menni?vagy magától is elmúlik?
2011. aug. 21. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyenem volt, elmentem dokihoz és nem mirigy gyulladás hanem szőrtüsző gyulladás. Vigyázni kell vele mert tovább fertőződhet. Borotvával szőrtelenítesz? Akkor (tudom nyár strand stb) egy ideig ne borotválkozz! És ha eldobhatót használsz akkor mindig új steril borotvával szőrteleníts. Remélem sikerült segítenem.
2011. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!