Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a fene lehet ez? Fájó pont...

Mi a fene lehet ez? Fájó pont a gát közelében.

Figyelt kérdés

A hüvelybemenet mellett, a nagyajakon (nagyon közel a gáthoz) egy kis terült rettentő érzékeny, fájdalmas. Ha picit is megfeszítik a bőrt, olyan érzés, mintha egy friss nyílt sebet cincálnának (pl késsel megvágott sebet széthúznak).

Időről időre előjön. Már orvosnál is voltam, azt mondta, hogy nem lát semmit, fogalma sincs.

Tegnap szex közben behatolás előtt vonyítottam fel. A férjem megnézte, mondta, hogy kicsit piros, de semmi extra.


Már nincs ötletem. Járt már így valaki? Mi okozhatja, hogyan tudnám meggyógyítani?


2011. jún. 15. 14:57
 1/6 anonim válasza:

Igaz, én férfi vagyok, de mégis volt hasonló gondom a gát körül. Én is voltam vele orvosnál, és fogalmuk sem volt mi lehet az, napokig fájt, majd elmúlt, és bizonyos idő elteltével újra előjött. Egy orvos tanácsára elkezdtem jegelni, az sokat segített rajta.

Mindenki találgatott, begyulladt valami zsírmirigyem stb, de igazából tényleg nem tudták.

Lekopogom, vagy 6-7 éve nyoma sincs…

2011. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Neked is olyan érzés volt, mintha megvágtad volna magad?

Megpróbálom a jegelést, max nem használ, ártani nem árthat.



*****

Amúgy az is felmerült bennem, hogy kb tíz éve volt egy gátrepedésem, amit nem varrtak össze (azért akarták csak, hogy szebben gyógyuljon), esetleg az? De még az orvosnak is mutogattam, hogy ott nézze, egy hegnek is kellene lennie, de már majdnem nedves volt az orra, akkor se látott semmit.

A leglátványosabb jele egy enyhe bőrpír. Hiába érzek sebet, nincs ott.

2011. jún. 15. 15:30
 3/6 anonim válasza:

Igen, nekem is olyan érzés volt, mintha megvágtam volna magam. Kérdeztem is az orvost, hogy esetleg a borotvától van? De azt mondta, áh, biztos nem. Mindenesetre elég kínos volt, 3x voltam vele, 3 különböző orvosnál, aztán hagytam a fenébe. Főleg miután az utolsó azt mondta, ha akarom vesz belőle szövetmintát, na nem, azért az nem kell köszi. :) Mondom, nekem egy ideig bizonyos időközönként előjött, aztán elmúlt. Egyébként baromira fájt…

Szerintem valami gyulladás lehetett, ezért segített a jég, de hogy mi, passz.

A gátrepedéshez nem tudok hozzászólni, nekem nem volt, és nem is vagyok orvos.

2011. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem benned kételkedtem, csak azon a tájon mégis van némi anatómiai eltérés közöttünk :) Ezért morfondíroztam, hogy vajon ugyanott lehet-e, vagy valami speciális női nyavalya.


Elnézést, hogy a déli régióidról faggatlak, de a tényleges gáttól (végbélnyílás széle) milyen messze volt neked ez?

Mert nekem se a gáton van, hanem felette kicsit.

2011. jún. 15. 17:42
 5/6 anonim válasza:

Hmmm…. :)

Igaz, némi anatómiai eltérés mutatkozik. :)

Amikor azt mondom „gát”, akkor nők esetében a hüvely, és a végbélnyílás közti részre gondolok, férfiak esetében pedig a herezacskó, és a végbélnyílás közti területre gondolok. Nekem kb félúton volt. :)

2011. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, csak meg akartam köszönni a tipped. Jegeltem és valóban elmúlt. Szerintem fontold meg az orvosi pályát :)
2011. jún. 19. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!