Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a gerincem mit...

Nagyon fáj a gerincem mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Nagyok a melleim és sztem azért is fáj a gerincem mert a suly rá tesz:S Válaszokat várom!
2011. jún. 15. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Reumatológiás kezelés, torna. Gyógytornász meg tudja mutatni pontosan mi. Helyes testtartás, üléskor is. Nem tudom, de egy megfelelő melltartó is lehet sokat segít, ami jól tart. Ez utóbbi már nagyon csak tipp.
2011. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Több mint tíz éve ülőmunkát végzek, és hát szégyen vagy sem NO SPORT, mindezek mellé rossz testtartás nem meglepi, ha így mostanában elég rendszeresen fáj a derekam-hátam. mivel hallottam az mbt-ről gondoltam, és kolléganőm is ilyet hord, (neki bejött) rádumálom magam hogy vegyek mbt-t, nem mondom, hogy nem volt fura az első pár alkalommal hordani, de az biztos, hogy a testtartásom javult, kezdetnek azért nem rossz gondoltam, pár hét múlva már a derékfájások is kezdtek csillapodni, ráadásul erősebbnek érzem a lábizmaimat is. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!
2011. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!