Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alig két hete menstruáltam,...

Alig két hete menstruáltam, és most megint megjött. Miért lehet ez? Még lent

Figyelt kérdés

Ráadásul most elég erős. És görcsöl is hozzá a hasam. Pedig nemrég múlt e az előző....

Amúgy kb egy éve volt egy olyan eset,hogy 2 teljes hónapig egyfolytában menstruáltam. Persze nem végig teljes erőből,hanem 1 hét volt a rendes vérzés,aztán közel 2 hónapig jött utána a pecsételő vérzés. Ekkor a nőgyógyászom azt mondta,hogy petefészek-gyulladásom van,és ezért volt ez,de akkor nem fájt semmim. és a petefészek-gyulladás az fájdalmakkal jár,nem?


Szóval: lehet összefüggés a két dolog között?

De most leginkább a legfelső kérdésemre lennék kíváncsi :)


ja,és kérlek, mellőzzük a "menj el dokihoz" című nagyon értelmes és segítőkész hozzászólásokat,ha úgy érzem,hogy szükséges,akkor elmegyek,de előbb az itteni ÉRTELMES emberek véleményét akarom látni. Meg hátha másnak is volt ilyenje


2011. jún. 16. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Értelmes ember nem tud látatlanba semmit mondani, csak hogy menj orvoshoz! Senki nem ért a távgyógyításhoz.
2011. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ESETLEG van itt valaki olyan,aki tud valamit erről,vagy akinek már volt ilyen....nem azt kértem,h gyógyítsanak meg....gondolkodj már,mielőtt írsz :)
2011. jún. 16. 12:58
 3/4 A kérdező kommentje:
amúgy meg ennyi erővel akkor az összes kérdés az Egészség témában nem helytálló,az egész téma felesleges. Ergo te ezt a topikot ne nézd ;)
2011. jún. 16. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is volt ilyenem.

Azt csináltam, hogy elmentem a dokihoz, ő megvizsgált (kézzel is, meg hüvelyi UH-val is), és adott gyógyszert. A fogamzásgátlót (ha szedsz) ne hagyd félbe, azt szedd továbbra is. És irány a doki.

2011. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!