Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon görcsölök, gyógyszer...

Nagyon görcsölök, gyógyszer jelenleg nincsen itthon, mit tudok tenni hogy enyhítsem egy kicsit?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 11:58
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
Meleg borogatást tegyél az alhasadra.
2011. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melegvízes palack a hasadra, egy jó meleg tea és pihenés.
2011. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Eddig is ezt tettem de nem sokat használ.

Azért köszönöm.

2011. jún. 16. 12:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Magnézium nincs otthon? Magne+B6 vagy hasonló?

Az is javít rajta valamit.

2011. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj, de jó, hogy megkérdezted.Én is így vagyok tegnaptól, de ma már azt hittem, a falat lekaparom.Azt vettem észre, hogy ahogy telnek az évek, egyre jobban megvisel ez az egész.34 vagyok, de 20 évesen észre sem vettem.
2011. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

tudom h nicsn otthon gyógyszered de ha ugy adódik akkor majd vegyél algoflex m -et az nagyon jó nekem teljsen elmulasztja a fájást... majd próbáld ki régen én is szenvedtem ma már nem :D


am igen pihenj vagy próbáld elterelni a gondolatod és meleg dolgo a hasadra :P:P

2011. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, most lehet hogy ez hülyeség de egy kis izommunka nem oldaná a görcsöt? Felülés, hasprés. Persze nem végkimerülésig. :)
2011. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
valami féle menstruációs torna? az elég görcsoldó... vagy menj el futni... tereld el a gondolataid, nézz egy filmezz olvass valamit...
2011. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!