Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden mensimkor nagyon...

Minden mensimkor nagyon görcsölök. Van valami gyógyszer, amitől elmúlna?

Figyelt kérdés
Görcsoldót, fájdalomcsillapítót már mindent végigpróbáltam, nem ér semmit vagy csak félórára hat kb. Egyedül a Meristin segít, de attól meg olyan kába vagyok, hogy azt csak hétvégén tudom bevenni, mert azzal se vezetni, se dolgozni nem tudok, még ébren maradni is nehezen. Volt már, hogy elájultam, vagy nem tudtam dolgozni sem menni, annyira rosszul voltam. Dokinál is voltam, de egészséges vagyok, nincs semmi oka a görcsölésnek.
2010. máj. 9. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet.


Nem akarlak elkeseríteni, de csak akkor múlt el, amikor teherbe estem.

2010. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

[link]


és kiemelném ezt a részt "Hát, a menstruációs fájdalmaim úgy elmúltak, mintha soha nem is lettek volna ;D De persze értem, miről lehet szó, miért használják arra is. Kicsit hasonlít az érzés a lidocainra, először az egész fejemben érzem, aztán kiterjed."

2010. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ENgem is régebben azzal vígasztaltam, hogy majd a rendszeres szexuális élettel elmúlik, aztán miután attól se, hogy majd a szüléstől. Bíztató, akkor még van pár évem:(


Köszi, de nem drogozni szeretnék, csak jobban lenni. Bekábulásra ott a Meristin is, azt legalább nem kell forrázgatni sem...:)

2010. máj. 9. 12:13
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia!Régebben én is nagyon szenvedtem.Volt,hogy az ügyeleten kötöttem ki injekcióra,hánytam stb.Próbáld ki az Apranax nevű gyógyszert elég erős fájdalomcsillapító.Nekem ez az egy teljesen kiveszi a görcsöt már sokminden mást kipróbáltam ez nagyon bevált.Háziorvossal tudsz iratni.Van belőle a gyengébb annak ilyen világoskék színe van.Az erősebbet irasd fel annak sötétkék színe van és kb. 12órás a hatása azt hiszem 550mg-os.Minden jót.
2010. máj. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi, azon is túl vagyok. Kb. fél órára elmúlt tőle, aztán ugyanolyan volt utána:(
2010. máj. 9. 12:19
 6/14 anonim válasza:
olvasd végig a fórumot , és rá jössz hogy kisebb mennyiségben nincs psichoaktív hatása... és nem mind drog ajánlottam,hanem mint alternatív fájdalom csillapító
2010. máj. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Oké, majd végigolvasom, de ennyitől elment a kedvem tőle. Elképzeltem, hogy reggel megiszok egy teát és aznapra annyi voltam... Na jó, majd nekifutok mégegyszer.
2010. máj. 9. 12:34
 8/14 anonim ***** válasza:

én flectort szeek rá, erős fájdalomcsillapító, de nincs mellékhatása(annyi h nem szabad éhgyomorra inni). ám ezt csak doki írhatja fel, de nekem nagyon jó, más nem használt, ez viszont órákra elmúlasztja az összes fájdalmat. pedig én is úgy görcsölök, hogy néha csak bőgni tudok, remegnek a lábaim, szédülök, stb. nekem akkor lett ilyen rossz, mikor elkezdtem rendszeres szexuális életet élni, addig meg sem éreztem. próbáltam a mozgást, az sem segített. így marad a gyógyszer. egyébként ebben sok a genetika, anyum családjában minden nő ettől szenved, nagyon erős a méh összehúzódás, íyg kegyetlenül rossz. anyukám csak annyit mondott, hogy lányom, ha egyszer szülni fogsz a csempét is leszeded...

ha nincs szervi oka, akkor sokmindent nem tudsz vele csinálni, maximum fogamzásgátlót iratsz, az segíteni szokott.

2010. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
nekem is ilyen volt,még kórházban is voltam a görcsökkel. a fogamzásgátló tette nekem rendbe a görcsöket, azóta, mióta szedem, semmi problémám nem volt.
2010. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor úgy érzem, semmi nem ment ment, ki kell bírni...:( Flectort szedtem, semmi eredményt és kicsit több, mint fél éve szedek fogamzásgátlót is, semmi nem változott:(((
2010. máj. 9. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!