Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én utálok menstruálni? :D

Csak én utálok menstruálni? :D

Figyelt kérdés

Nem fáj sosem, de mégis utálom. Egyszerűen undorodok attól a vértől, ami kijön belőlem. Rosszul vagyok már néha. Gyűlölöm, hogy megvan. Csak én vagyok így vele? :D

16/l


2011. jún. 16. 17:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem :) Csak hát el kell fogadni, nem tudsz ellene semmit se tenni.
2011. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem vagy, egyedül, ott van még az összes nő a Földön xD Én már néha azon gondolkozom, hogy honnan ez a rengeteg vér?!


16/L

2011. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
Nem állandóan háborogni kellene, meg a dolgok rossz oldalát nézni. Talán inkább nézd azt, hogy ez egy jel, hogy a tested normálisan működik. Elhiheted, ha soha nem menstruálnál, az sokkal de sokkal roszabb lenne.
2011. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Teljesen egyet értek az előttem válaszolóval! Nemhogy örülnél, hogy egészséges vagy, és majd lehet gyereked!
2011. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%

Én is egyetértek az előttem szólókkal.

Kívánom, hogy soha ne tudd meg, hogy milyen hónapokig nem menstruálni 20 éves létedre.

2011. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Heh ... Még én vagyok leugatva. :) Egyrészt, nem szeretnék gyereket, mert nem lennék jó anya, másrészt pedig az az öröm, hogy egészségesen működik a testem még nem feledteti azt, hogy mennyire undorító a félig megalvadt vér és az egész mizéria ekörül. Miért nem lehet elfogadni, ha nekem ez a véleményem, és ez történetesen különbözik a tiétektől? :)
2011. jún. 16. 20:43
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Használj tampont és akkor alig látod a vért ;)
2011. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Jajmár...

Miért kell jönni ezekkel a hülye, álszent mondatokkal ? Mutass valakit, aki minden hónapban várja azt a 6 napot, amikor jön belőle a vér !

Na ugye...

2011. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%
Én. Én itt vagyok. Én pl. szeretném, ha minden egyes hónapban normálisan 5-6 napig véreznék. És nem azon kellene aggódnom 20 évesen, hogy lehet-e egyáltalán gyerekem.
2011. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nagyon sajnálatos a te eseted.

De akkor sem leányálom, és szerintem az senkit nem vigasztal, hogy " de másoknak nincs, lehet gyereked" stb.

2011. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!