Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti szerettek menstruáln...

Lányok ti szerettek menstruálni? L/15

Figyelt kérdés
Mármint szeretitek az érzést? Nem érzitek kényelmetlennek,örültök neki amikor megjön? Tom tud kényelmetlen is lenni,mikor először megjött nekem akk naon örültem neki. Most már ink közömbösen fogadom,de egyfajta megnyugvást is érzek,hiszen ez jelzi h minden ok odabent,normálisan fejlődöm és lehet majd gyerekem. Ti h vagytok vele?
2011. aug. 5. 19:25
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
75%

Nem szeretem.

Másképp is lehetett volna teremteni minket, ezt meg főleg kihagyhatta volna Isten a munkájából de hát ez van.=P

Sokszor akadályoz inkább.

2011. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
80%
Attól hogy menstruálsz még nem biztos hogy lehet gyereked... na mindegy, remélem nem kell majd erre rájönnöd, mint a sok többi nőnek a gyerekvállalás teherbe esés témában :(
2011. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
61%

Utálom mert idegbeteg vagyok előtte, vérszegény leszek tőle és görcsöl a hasam, meg a tampont kell cserélgetni... :S


De az élet része, ez van.

2011. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
73%
Na majd ha 40 éves leszel a hátad közepére se fogod kívánni.Sőt akkor már annak fogsz örülni ha végre abbamarad már.
2011. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
73%
Jaj Istenem! Bárcsak sosem olvastam volna ezt!
2011. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
67%
Gyűlölöm,ideges vagyok , fáj is, már nagyon unalmas is, folyok össze vissza, sztem nincs a földön olyan nő aki szereti ezt,de hát ezt adta a jó Isten:D De am ebbel sok mindent leszűrhetsz, terhes vagy e, van e vmi nőgyógyászati gondod, ebből a szempontból jó.
2011. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem különösképp, de nem is utálom.

Ez az élet rendje, ez a rendje annak, hogy nő vagyok.

De, valóban nekem is azt jelzi, hogy nem vagyok beteg, minden oké, jól működök.

És, amióta többet pihenek előtte, meg közben is, azóta nem is fáj, meg nem is vagyok sírós.

Lehet, hogy jó is, mert mindig visszaveszek a pörgésből pár napra a hónapban.

Ez egy kis pihenés, és feltöltődés.

Így is fel lehet fogni.

2011. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
61%

ki a fene szeret menstruálni? o.O :S

nekem épp felüdülés, hogy már 4 hónapja nem jön meg (eltekintve persze attól, hogy dokihoz kell járjak és jelenleg egy 5×3 cm-es rohadt lila folt van a karomon, mert a néni elcseszte a vérvételt :S)

2011. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
72%

Én nem ismerek olyan nőt, aki szeret menstruálni.

De ez is az életünk velejárója. Na bumm.

24/N

2011. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
72%

Hát... nem hiszem, hogy sok olyan lány/nő van aki szeretne menstruálni...

Én utálom

2011. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!