Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos visszatérő nőgyógyá...

Folyamatos visszatérő nőgyógyászati fertőzés és alhasi fájdalom megszűnne, ha kipakolnának?

Figyelt kérdés

Néha annyira elkeseredek, hogy azt kívánom bár megszabadulhatnék az egész alsó felemtől :(

Kb. 7 éve volt az első tünetem, azóta már kicsúcsosodott a probléma, az orvosok által adott gyógyszer is csak ideig-óráig használ, mindig visszakerülök! S:O:S: én ezt már nem bírom!


2011. jún. 17. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, de szereznél magadnak még egy rakás problémát. Pl. megszűnne a hormontermelés, amiatt elhíznál (+ annak a következményei), orgazmus hiánya, ha fiatal vagy, nem akarsz gyereket?


Valahol máshol kellene inkább keresni a probléma okát. Rendesen kivizsgáltak mindent? Kaptál tanácsokat, miket kerülj (illatos wc-papír, intim lemosó, közös wc, cukros-nemespenészes ételek stb. stb.) Candidát és vércukrot néztek-e?

2011. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem igazán mondhatom, hogy rendesen ki vagyok vizsgálva. Elsősorban gombára kezeltek, bár arra külsőleg és belsőleg is, plussz antibiotikumot kaptam felfázásos tünetekre. (Utána jól voltam egy ideig.)


27 éves vagyok, de sosem menstruáltam rendszeresen, mindig össze-vissza jön meg.

2011. jún. 17. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem szedsz fogamzásgátlót?

Csináltak kenettenyésztést, vagy csak hasra ütöttek és felírtak vmit?

Párodat kezelték-e?

2011. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem szedek fogamzásgátlót, bár lehet, hogy az segíteni a rendszertelenségen.

Csak hasraütésre írtak gyógyszert, ami állítólag széles spektrummal rendelkezik.

Jelenleg nincs párom, szóval nem jo-jo van.

2011. jún. 17. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Tablettát ne szedjél. Egyrészt a rendszertelenségen csak látszólag segít (tikipusan a szőnyeg alá söpri a problémát), másrészt iszonyatosna hajlamosít a fertőzésekre. Ha alapból azzal küzdesz, akkor csak rontasz vele.

Keress egy olyan dokit, aki mintát is vesz, nem csak felír vmit.

Jobbat sajna nem tudok tanácsolni.

2011. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
OK, köszi...valószínűleg megint új dokit keresek majd.
2011. jún. 17. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ártana elmenni egy endokrinologushoz sem.
2011. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!