Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák! Kérlek...

Császáros anyukák! Kérlek írjon akinek császár után katéterezés miatt húgyúti sérülése lett. Vérvizelés, fájdalom stb. nem fertőzés hanem kimondottan sérülés érdekelne. Hogyan gyógyították, hogyan diagnosztizálták egyáltalán?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Katéterezés során a fertőzés a legveszélyesebb.

Olyan mértékű sérülést elvileg nem tudnak okozni ami ne gyógyulna meg hamar. Ha pl felsértik és véres tőle a vizelet az is csak egyszer jelentkezik. Ha folyamatosan véres a vizelet annak veseproblémák állnak a hátterében.

Ha nem gyógyulnak néhány napon belül a tünetek, mindenképpen fel kell keresni egy orvost.

2010. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Nekem biztos, hogy felsértettek valamit, mert piszkosul fájt minden pisilésnél és elég sokáig volt vér a pisimben. Nem fertőzést szedtem össze, hanem fizikai sérülést. Jobban fájt, mint a sebem és két hétnél tovább tartott, mire elmúlt. Nem tudom, hogy ez "hamar" gyógyulásnak minősül-e...

A gyógyítást elvégezte a szervezetem, mikor a dokimnak jeleztem, akkor annyit mondott, hogy hát igen, sajnos előfordul, két hét alatt rendbe jön. (Na kössz, dugjanak így fel neked is egyet, aztán beszélgethetünk.)


Mint írtam, a hasi sebemmel nem volt annyi gond, mint ezzel a fránya pisivel.

2010. máj. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszodat. kicsit megnyugodtam. nekem van úgy hogy pár napig semmi aztán újból ürül vér a hólyagomból. most már egyre ritkább és most már inkább alvadt véres. remélem meggyógyul nekem is magától és nem kell kórházba feküdnöm miatta. nem tudom mi lenne a babával meg a nagylányommal addig.
2010. máj. 14. 09:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük nem komoly neked sem. De sajnálom nagyon, hogy veled is megtörtént, nem értem, miért nem lehet erre odafigyelnie a nővérnek. Én legszívesebben neki is feldugdosnám, érezze már, mit csinált.


Az a rossz, hogy tényleg piszkosul fáj és viszonylag sokáig tart. A sebed már nem is fog fájni, mire ez elmúlik..:S

2010. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!