Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap vizsgázok, és pont...

Holnap vizsgázok, és pont mensizek, katasztrófa, mit csináljak?

Figyelt kérdés
15/L Erdélyi vagyok, holnap felvételi a licibe és pont ma jött meg, holnap meg dölni fog belőlem.Ilyenkor 1 óránként cserélem a betétet, holnap tutti átázok , segitség......
2011. jún. 19. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

tampon

nyugi nem szakítja át a szűz hártyát ;)

2011. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

énis szűz vok és azt használok

16/L

2011. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
de a tampont is óránként kell cserélni:/
2011. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti átszakíthatja a szűzhártyát. Nem véletlen, hogy a tampon óta egyre kevesebb lány vérzik az első alkalommal.

Nah, de a lényeg: Semmilyen lehetőség nem lesz ott arra, hogy betétet cserélj? Órákat ott kell lenned úgy, hogy nem engednek ki a mosdóba?

Esetleg egy extra vastag éjszakai betétet kéne betenned, hátha azzal tovább húzod.

2011. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
nagyon tájékozatlan vagy a tampon akár 4-5 óráig fenn lehet
2011. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hát nemtudom a szüzesség szeten nem a kis hártyácskán múllik. Mert szetem aki s/*ggbe k*/ratja magát az sem szüz mégis ott a hártyája.
2011. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy tájékozatlan, nekem egyszer olyan erős volt, hogy nem tudtam végigülni egy növényélettan gyakorlatot - gondolhatod, fehér köpeny, én meg szaladok ki... szóval igen, előfordul, hogy óránként kell cserélni a tampont.
2011. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fent lehet királylány akár 8 órán keresztül is, de ez nem egyenlő azzal, hogy nem is ázik át ez idő alatt. Akinek a betét 1 óra alatt átázik ami eleve több folyadékot bír el, mint egy tampon, azon nem fog ez segíteni.
2011. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
de ha alá teszel egy betétet akkor akár nagyon erős vérzésnél is kihúzhatsz 2-3 órá
2011. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

OB Silk Touch. Ez 5-6 órán át bírja + egy betét és akár fél napot is kihúzol. Vizsga alkalmával én is így szoktam.


Nyugodtan használhatod. A Silk Toch felíratot a tamponos doboz bal felső sarkán keresd! Egyébként onnan is felismerhető, hogy a kékes dobozban van egy kis narancs csík.

2011. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!