Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a normális hüvelyváladé...

Milyen a normális hüvelyváladék és mi a kóros, pl gombás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha gombás vagy, azt főleg onnan tudod, hogy nagyon viszketsz, és a váladék szaga is büdösebb, esetleg nem fehéres, hanem sötétebb és sűrűbb.
2011. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nagyon jól összefoglalják:


[link]


érdemes elolvasni:)

2011. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen ezeket én is tudom. De nekem pl szoktak néha darabkák lenni, fehér. Viszont ez nem mindig viszket. Most pl semmit sem kezdtem vele és elmúlt. Akkor másképp: Mi az ami még ok?


Az igazi gond az hogy sokáig volt candidám és már "elfelejtettem" mi a rendes állapot. :S

2011. jún. 19. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyisége embertől függ, van aki észre sem veszi, van akinek foltot hagy a bugyin (nekem is) de még ha sok is ha a színe áttetsző fehéres és nincs szaga, az normális.
2011. jún. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nagyon köszi csajok! Szerintem az lesz, hogy majd ha legközelebb gyanúsat észlelek akkor rohanok a dokihoz, mielőtt elmúlik a gyanú :D.
2011. jún. 20. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!