Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az aktus elején (kb 20 mp-ig)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktus elején (kb 20 mp-ig) nem használtunk óvszert. Utána felvette a párom. Jobb a biztonság elven, inkább bevettem a 72 órás tabit. (Bár szerinte nem kellett volna. ) Most késik a menstruációm. Lehet, a tabi miatt?

Figyelt kérdés
A tabi bevétele után egy héttel meg is jött a menstruációm, rendesen, ahogy kellett volna. Most viszont késik (2-3nap eddig). Ez a gyógyszer mellékhatása lehet? Vagy féljek?
2011. febr. 13. 07:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
felesleges volt. verébre ágyúval. ne csodáld, hogy késik: akkora adag hormont vittél be, hogy totál megzavarodott a szervezeted! máskor ne csináljátok óvszer nélkül, vagy szedj tabit.
2011. febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Soha tobbet ne vegyel be 72 oras tabit!!!!!! Lehet,hogy majd ezert nem lehet gyereked! Az a legbrutalabb amit bevettel.
2011. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó: ezt remélem nem gondoltad komolyan...Atya ég...
2011. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A tabi jó időre szétcseszheti a hormonháztartásod. Elég nagy felelőtlenség volt védekezés nélkül szexelni, és nagyon nagy felelőtlenség volt bevenni a tabit.

Mi van, ha pár nap-pár hét múlva nagyobb gond lesz? Pl. elszakad az óvszer? Akkor mit csinálsz?...

2011. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy felelőtlenség volt... Azóta hüvelytabletta+gumi.Mennyit késhet a menstruációm? lehet, hogy többet meg se jön? Vagy ahogy kitisztul ez a hormondózis, újra normális lesz minden? segítség...
2011. febr. 13. 17:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem kell besz*rni, ez csak egy esemény utáni, nem ciánkapszula. Nem lesz semmi bajod, meg fog jönni.

Ha jól értettem ,akkor ez az egész szitu már legalább egy hónapja volt. Bevetted a tabit, majd megjött a menzeszed a szokott időben, eltelt a 28 nap, és most meg késik. Ha ez így van, akkor csinálj egy tesztet, mert még tehes is lehetsz akár. Ha negatív a teszt, csinálj még1et. Ha az is negatív, várj egy hónapot, addire egész biztosan helyre áll a hormonháztartásod. Ha akkor se jön meg, akkor menj dokihoz, és kapsz olyan gyógyszert ,amitől megjön.


DE: ha rosszul értettem, és az eset nem olyan rég volt, közvetlenül a tabi bevétele után megjött, és most, hogy eljött a szokásos menzesz napja, nem jön meg, akkor ne aggódj, nem is kell hogy mejöjjön. Az a vérzés, amit a tabi okozott, valószínűleg az új ciklusod első napja lesz. Egy ilyen tabi az egész ciklusodat átpakolja, ezentúl más napon fog megjönni pl.

2011. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ez 5 hete történt kb... ugye, az előnedvtől is lehetek terhes, és ezért vettem be a tabit... köszönöm a segítséget!
2011. febr. 13. 18:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Jól tetted hogy bevetted, végülis inkább az esemény utáni, mint egy abortusz. Bár hozzáteszem ,én ennyi miatt nem vettem volna be...

De még mindig nem tiszta. Tehát 5 hete történt az aktus. Utána mikor jött meg? akkor ezek szerint az első verzió áll fent. Tesztet mindenképpen csinálj.

2011. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, most olvasom hogy "azóta hüvelytabletta+ gumi". Akkor nincs miért aggódnod.
2011. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
a tabira egy hétre megjött. a normál menstruációmnak is aznap kellett volna megjönnie. szóval nem tudom, hogy ez most a gyógyszer mellékhatása volt, vagy a rendes vérzésem... holnap mindenképpen veszek egy tesztet! Tudom, hogy a fogamzásgátló lenne a legésszerűbb, de félek tőle :( olvastam, hogy a stressztől is késhet. :(
2011. febr. 13. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!