Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vettem be 72 órás tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem be 72 órás tablettát (aktus után 18 órára) és késik 1 hete. Azt mondják hogy a tabletta miatt de nem tudom. Azt olvastam hogy a forró vizzel fürdés előrébb hozza vagy segit rajta. Pár napja úgy csinálom de semmi. Szerintetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Na és amióta késik fáj a hasam mintha meg akarna jönni és amikor nemfáj meg fürdök forró vizbe elkezd fájni. 1 hét mulwa tudok csak tesztet csinálni mert akkor telik le a 2.hét. Mondjuk parázok is hogy terhes leszek. Lehet az is rátesz nem tudom:( várom a válaszokat előre is köszi:)
2010. szept. 2. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem a stressz miatt késik :)
2010. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nyugodj meg és ne is gondolj arra h nem jön meg felé:) és ak bizti meg jön ;) elsö voltam

18L

2010. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát próbálok.de nehéz.:( csak már kezd idegesiteni hogy késik egy hete:S ez volt az első és az utolso 72 órás tabim... csak jöjjön meg :(
2010. szept. 2. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
és védekezni nem védekeztetek??:S
2010. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de... csak kiszakadt a gumi.
2010. szept. 2. 21:28
 6/8 bumbi02 ***** válasza:
nyugi.. a 72 órás tabletta egy hormontabletta.. ösztrogént és progeszterint tartalmaznak, ezek inditják be a menstruációs folyamatot, a progeszterin pedig gátolja az LH, és FSH hormonok termelödését , igy a sárgatest elsorvad , nem jön létre a terhesség, lelöködik a méhnyálkahártya megvastagodott része... nagyjából igy müködik ( gimnazista vagyok, nem foglalkozok biosszal h ha tévedtem akkor sorry) de a lényege az hogy ez a tabletta felboritja elég rendesen a hormonrendszered, teljesen normális h késik, siet, rendszertelen..
2010. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat:) Remélem hogy lesz szerencsém:)
2010. szept. 2. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos tavaly nekem is be kellett vennem és azt hiszem hogy több mint két hetet késett! Utána még egy pár hónapig sem a rendes időben jött meg !Szóval szerintem nyugi, bár tudom könnyű azt mondani!!Kicsi az esély, hogy az legyél !!!
2010. szept. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!