Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szombaton megjött, elsőnek a...

Szombaton megjött, elsőnek a menstruációm, most ezek után?

Figyelt kérdés

szombaton éjjel jött meg elsőnek,először barnás vöröses,aztán miután kitöröltem már vér.még ma is megvolt,úgy fájt a puncim,hogy alig birtam menni,normális ha nekem a puncim fáj menstruáláskor?

és fog még nőni a cicim,ha hozzáérek kicsit fáj,meg érzem azt a "csomót" ..de azzal h mensturálni kezdtem,lehet hogy most kezd majd nőni mégjobban?mert eddig is fájt néha meg,azért nőtt..de nem valami nagy..melltartó se kell:(


14L


2011. jún. 21. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nőni fog még. Fájni lehet azért fájt, mert épp megjött, nagyon sokaknak, köztük nekem is elötte/közbe fáj a cicink
2011. jún. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. jún. 21. 01:20
 3/7 rucaöröm válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj, teljesen normális, hogy fáj a melled és a puncid ilyenkor. A melled meg még bőven nőni fog, nekem még 19 évesen is nőtt. :)

2011. jún. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok lánynak fájhat a puncija ilyenkor ne aggódj.
2011. jún. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

örülj, amig csak az fáj :))) fog a pocid, a derekad(mint a vén öregeknek:DD).. a hangulatod kicsit ingóznifog és ingerültebb leszel :) de majd hozzászoksz:) készülj fel hogy fájdalomcsillapító mindig legyen nálad ezeken a napokon :)

de gondolom anyud is elmondta:) ha valamit szeretnél kérdezni, bátran írj privit nekem:))))

15L

2011. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi... 20 éves korodig még nőhet a melled :)
2011. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igen például nekem is fáj a puncim én 13 éves vagyok a cicim is szokott....Biztos meg fog nőni a cicid :))

És amugy betétet használsz???

2011. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!