Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múlthét Kedden bevettem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlthét Kedden bevettem egy 72 órási fogamzásgátlót, a menstruációm múlthét hétfőn múlt el. Szombaton megjött a menstruációm megint. A terhességet kizárhatóm teljesen, vagy csak a nagy hormontartalmú gyógyszer miatt jött meg?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász azt mondta, hogy lehet, hogy megfog jönni, de nem tudom biztosra, hogy azért jött meg, mert a nagy mennyiségű hormontartalmú gyógyszert bevettem, vagy azért mert nem vagyok terhes? Mert elvileg még a hónap végén is megkell jönnie rendesen. Meg hát van 1-2 barátnőm akik már vettek be ilyen gyógyszert, és nekik nem jött a bevétel után 3-4 napra. Csak rendesen ahogy megkellet. Most akkor mitől jöhetett meg?
2009. okt. 12. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
A kettő összefügg, azért jött meg, mert nagy hormontartalmú tablettát vettél be, s ebből következik, hogy nem vagy terhes.
2009. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
a vérzés a sürgősségi kötelező mellékhatása, kinek előbb kinek később. ettől még lehetsz terhes, csinálj tesztet az aktus után 2 héttel.
2009. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na most akkor melyik?:D
2009. okt. 13. 06:48
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
minden valószínűséggel nem vagy terhes, de csinálj egy tesztet tényleg aktus után két héttel.
2009. okt. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nah akkor:

ha bevetted és rögtön megjött a gyógyszer után ahogy le van írva akkor teherbe estél és a gyógyszer elhajtotta a 2mm-es magzatot

ha nem akkor jön meg hanem úgy mint szokott akkor csak kaptál egy nagy löket hormont de nem voltál nem estél teherbe.

(egy végzős orvostan hallgató,nőgyógyász)

2009. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tehát akkor nem vagyok terhes?:)
2009. okt. 14. 09:52
 7/7 anonim ***** válasza:

szerinted?

nem!

2009. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!