Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha hüvelygyulladásom van,...

Ha hüvelygyulladásom van, mehetek-e strandra?

Figyelt kérdés
Az orvos hüvelygyulladást állapitott meg, irt fel kupot, de nyaraláson vagyok már és nem igazán tudom kiváltani se, de azt sem tudom fürödhetek-e..mit tegyek? :s
2011. jún. 22. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd ki a fürdést.
2011. jún. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
vízbe sokkal gyorsabban terjednek ezek a fertőzések,sőt még a tied is rosszabb lehet.inkább ne menj vízbe
2011. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fürdened szerintem sem kéne, tisztálkodásra is inkább zuhanyozni!

És oké hogy nyaralsz, de patika igencsak mindenhol van, szerintem el kéne kezdened a kezelést minél előbb!

2011. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a kezelést elkezdtem, csak a fürdést nehéz kibirni a Balatonon..:/ de köszönöm a segítséget
2011. jún. 23. 03:08
 5/8 A kérdező kommentje:
egyébként most olvastam, hogy tavakban fürdésnél talán nem olyan veszélyes, ugyhogy még gondolkozom a dolgon..
2011. jún. 23. 03:27
 6/8 anonim válasza:
nekem azt mondta a dokim, hogy lehet, direkt megkérdeztem
2011. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Balatonban nyugodtan fürödhetsz. Majdnem ivóvíz tisztaságú, nem lesz tőle bajod. Más sem fertőződik meg, ez nem egy kis melegvizes medence.

Jó nyaralást!

2011. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2011. jún. 25. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!