Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladásom van?

Hüvelygyulladásom van?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltuk először a párommal azt,hogy belém élvezett, előtte már csináltuk gumi nélkül. De miután lezuhanyoztam,meg minden, éreztem valami égető meg viszkető érzést.Pisiláskor is fájt, de nem tudtam pontosan, hogy mi lehet.
2011. szept. 28. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak orvos tudja kideríteni miután megvizsgált.
2011. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy elkaptál valamit vagy pedig a spermuimok lúgos kémhatása tönkrette a hüvelyed savas ph-ját és emiatt égett
2011. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ma reggel nagyon enyhén éreztem,hogy fáj amikor pisilek és most már teljesen elmúlt, nem is ég, nem is fáj pisilés közben. Remélem nem kaptam el, de holnap elmegyek nőgyógyászhoz, mert úgy is kell mennem.
2011. szept. 28. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Elkepzelheto, hogy allergias vagy a parod spermajara. Fordulj orvoshoz(nogyogyasz), megoldja. (Egyebkent vagy valamire allergias, amit a parod eszik vagy iszik?)
2011. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmire sem vagyok allergiás és beteg is ritkán leszek. de most beszéltem a párommal és mondta, hogy valószinű, hogy azért égett nekem, mert előző este bekente alvás előtt a farkát ekcéma elleni kenőccsel és az nem szivódik be rendesen és lehet az miatt volt.
2011. szept. 28. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!