Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen meg a menstruációm a nyaraláson?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy a menstruációmnak 5nappal a nyaralás előtt kellene megjönnie legrövidebb időn belül (28nap) ami tökéletes is lenne, de nagyon ritkán történik minden hónapban 28 és 35nap között van. A 35pedig már azt jelentené, hogy simán az egész nyaralásom ugrott. Ezt nem szeretném! Olvastam hogy lehet késleltetni, de azt hiszem az az én esetemben nem jó tekintettel arra, hogy csak 10napot ajánlott tolni. A legjobb az lenne ha valamivel meg tudnám oldani, hogy időben 28napra jöjjön meg. Van erre valamilyen módszer? Vagy esetleg valami más ötletetek van? Olyan sokáig kuporgat az ember, hogy évente egyszer elmenjen kikapcsolódni, nem szeretném, hogy a mensim miatt kelljen feszengve éreznem magam.. Köszönöm szépen előre is! 25L
2011. jún. 23. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Sűrgősen essél teherbe.
2011. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a nyaraláson fog megjönni. Sajnos nem mi döntjük el, mikor álljon le az üzem. :(


Egyet tudok tenni: mindent úgy tervezek, hogy így is tudjam élvezni. Végül is csak sok tampon és görcsoldó kell. Meg persze egy hajszálnyival több pihenés.


Strand helyett mást találtunk ki, és nem a havibajom első két napjára tettük a megerőltető túrákat. Azokra a napokra városnézést és múzeumlátogatást iktattunk be. (azért a városban lehet wc-t találni, és hűvösbe leülni ha szédülök, vagy kávézni)


Szóval szerintem nem a menstruációt próbáld a nyaraláshoz igazítani, hanem a nyaralást szervezd úgy, hogy az neked megfelelő legyen. És ah az időponton nem is, de a programokon biztos tudsz annyit változtatni hogy ne legyen olyan kényelmetlen.

2011. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem eddig kb mindig a nyaralásokon, vagy a nyaralás utolsó napján jött meg, és mindig kibírtam valahogy. Fájdalomcsillapító, hűs, árnyékos hely, sok jégkása, és a környék összes kényeztető lehetősége: masszázs, szauna, stb.

citromlé kicsit kitolja, előrébb hozni vörösborral, speciális tornával, forró fürdővel lehet, úgy tudom

Jó nyaralást! :)

2011. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én is úgy hallottam, h a citromlé tolja.

Tehát lehet mellőznöd kéne a savanyú ételeket.


És érzésem szerint a sok evés előrehozza, de ez csak érzés, mintha ezt vettem volna észre magamon.

2011. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindanyiótoknak a tanácsokat. Reménykedem azért, hogy megjön időben, bár ha ezen stresszelek akkor biztos nem fog attól tartok. Na de nyugizok ha mást nem akkor ahogy tanácsolta egyikőtök megpróbálom a nyaralást "igazitani" a mensimhez és nem forditva :) Nektek is jó nyaralást!
2011. jún. 23. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!